www.wirelesslan.pl » Sklep » Warunki płatności kartami płatniczymi
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Sieć HELIUM
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urzadzenia AC
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny 868MHz i inne
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Switche, routery, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Tuner DVB-T2 H.265 HEVC Kruger&Matz
Tuner DVB-T2 H.265 HEVC Kruger&Matz
84,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
Warunki płatności kartami płatniczymi Warunki płatności kartami płatniczymi
Akceptujemy płatności następującymi kartami kredytowymi: Visa, MasterCard oraz Maestro

Karty Maestro należą do najczęściej wydawanych w naszym kraju płaskich kart płatniczych. W rękach Polaków jest ich obecnie około 6 milionów, eCard otwiera przed ich użytkownikom drogę do elektronicznych zakupów.

Płatność kartą Maestro w Internecie możliwa jest przy wykorzystaniu SecureCode w systemie 3D-Secure. Każdy posiadacz takiej karty, aby dokonać nią transakcji w Państwa sklepie, powinien udać się wcześniej do swojego banku celem nadania mu alfanumerycznego hasła SecureCode, wykorzystywanego tylko i wyłącznie do transakcji internetowych. Banki mogą również dystrybuować hasło w inny sposób, w zależności od przyjętej strategii, np. za pomocą SMS, tokena lub karty zdrapki, natomiast sama rejestracja w systemie 3D-Secure może odbyć się w sposób zdalny, np. przez strony bankowości internetowej lub Call Centre.


W przypadku odmowy autoryzacji możliwa jest zmiana formy płatności na zaliczenie pocztowe lub przelew bankowy. Szczegółowe informacje zostaną wyświetlone na ekranie.

Przy formie zapłaty kartą nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji. Po złożeniu zamówienia w sklepie wirelesslan.pl następuje przekierowanie na serwer eCard, gdzie klient składający zamówienie poproszony zostanie o podanie w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu (SSL 128 bitów) danych dotyczących swojej karty płatniczej. Na koniec klient zostanie przekierowany z powrotem na strony sklepu wirelesslan.pl, gdzie otrzyma informację o statusie zamówienia. Cała operacja trwa zaledwie kilkanaście sekund.

Prosimy nie przekazywać nam danych karty w inny sposób niż podany powyżej, przesłanie numeru karty poprzez bezpieczne połączenie SSL na serwerze firmy e-Card jest najlepszym sposobem dokonania zapłaty kartą, w takim przypadku do numeru karty nie będzie miał dostępu nikt oprócz banku rozliczającego.

Pozytywna autoryzacja karty nie jest równoznaczna z przelaniem środków z konta klienta na konto sklepu wirelesslan.pl. Podczas autoryzacji blokowana jest kwota określona zamówieniem. Potrącenie funduszy z konta klienta następuje w momencie realizacji zamówienia, wyłącznie za towar sprzedany klientowi, czyli za wysłane produkty.

System do obsługi internetowych transakcji jest zgodny ze standardem SET/MIA (Merchant Initiated Authorization) i zbudowany w oparciu o oprogramowanie dostarczone przez renomowanych producentów, posiadające certyfikat zgodności ze standardem SET wydanym przez organizację SETco. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.ecard.pl.

Dalej
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCardAkceptujemy płatności kartami MaestroRealizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Złącze N wtyk RF7/MRC300
2.Zasilacz impulsowy 18v/1A POE z LED
3.Zasilacz impulsowy 12V/1A POE z LED
4.Uchwyt antenowy do AntenaBox 19/14PA
5.Zasilacz impulsowy 12V/1A
Promocje
Uchwyt antenowy do AntenaBox 19/14PA
Uchwyt antenowy do AntenaBox 19/14PA
17,00 PLN
14,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7g, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl