www.wirelesslan.pl » Sklep » Cennik
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Ubiquiti Edge Switch ES-8XP
Ubiquiti Edge Switch ES-8XP
655,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
Cennik
 Aktualne ceny wszystkich naszych produktów. [20-10-2018, 03:11]
Aby sprawdzić aktualne ceny dla Ciebie, musisz się zalogować


Kategoria Nazwa Cena netto Cena brutto
Access Point /Routery AirRouter 107.00 131.61
Access Point /Routery ASUS Router RT-N12+ 72.00 88.56
Access Point /Routery NETIS Router Bezprzewodowy WF2409E 300mbps 51.40 63.22
Access Point /Routery TENDA F3-16 BEZPRZEWODOWY ROUTER, 2.4 GHZ, 300 MB/S, 2T3R, VLAN 42.00 51.66
Access Point /Routery TP-LINK AC1200 Archer C5 Dwupasmowy Gigabitowy Router 180.00 221.40
Access Point /Routery TP-LINK AC1200 Archer C50 111.00 136.53
Access Point /Routery TP-LINK AC750 Archer C20 90.00 110.70
Access Point /Routery TP-Link Archer C1200 190.49 234.30
Access Point /Routery TP-Link TD-W8960N 802.11n Modem ADSL 88.00 108.24
Access Point /Routery TP-LINK TL-MR3020 router bezprzewodowy 3G/3.75G standard N 64,00 78,72
Access Point /Routery TP-LINK TL-WA801ND Bezprzewodowy punkt dostępowy, standard N, 30 91.50 112.55
Access Point /Routery TP-LINK TL-WR802N 74.00 91.02
Access Point /Routery TP-LINK TL-WR940N 80.00 98.40
Access Point /Routery TPLINK TL-WR710N Mini router bezprzewodowy standard N 150Mb/s 82.00 100.86
Access Point /Routery TPlink-WR841N Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s 58.00 71.34
Adaptery USB TL-WN821N standard N, 300Mb/s Bezprzewodowa karta sieciowa USB 35.00 43.05
Adaptery USB TP-Link USB TL-WN722N, 150Mb/s 35.90 44.16
Adaptery światłowodowe ADAPTER LC/APC (SC DUPLEX MOUNT ) SM QUAD 10.72 13.19
Adaptery światłowodowe ADAPTER LC/APC (SC MOUNT) SM DUPLEX 4.00 4.92
Adaptery światłowodowe ADAPTER LC/UPC SM DUPLEX 3.00 3.69
Adaptery światłowodowe Adapter MM SC/PC simplex 1.10 1.35
Adaptery światłowodowe ADAPTER SC/UPC SIMPLEX 1.10 1.35
Adaptery światłowodowe Adapter SM SC/APC simplex 2.15 2.64
Adaptery światłowodowe SC/UPC DUPLEX SM ADAPTER 1.46 1.80
AirCam Ubiquiti UVC-G3 AF 459.00 564.57
AirCam Ubiquiti UVC-G3 MICRO FHD 650.00 799.50
AirCam Ubiquiti UVC-G3-DOME 449.00 552.27
AirCam UBIQUITI UVC-NVR Rejestrator 2TB 1199.00 1474.77
AirFiber UBIQUITI Af 5X HD 1444.00 1776.12
AirFiber Ubiquiti AF-MPX4 Multiplexer 4x4 do airFibera 263.00 323.49
AirFiber UBIQUITI Air Fiber 24 5150.00 6334.50
AirFiber UBIQUITI Airfiber 5 3490.00 4292.70
AirFiber UBIQUITI Airfiber 5U 3490.00 4292.70
AirFiber UBIQUITI Airfiber 5X - 500Mbps, 200+km, 5GHz 1311.35 1612.96
AirFiber UBIQUITI Konwerter AIRFIBER 5G OMT SLANT 45 106.00 130.38
AirRouter, AirGateway AirRouter 107.00 131.61
AirRouter, AirGateway Ubiquiti AirGateway 63.00 77.49
Akcesoria Adapter CF-IDE cf5h 1,70 2,09
Akcesoria Adapter CF-IDE na taśmę IDE (cf1ef) 1,70 2,09
Akcesoria Adapter IDE2CF-A1 na Taśmę 1,90 2,34
Akcesoria AluBox - uniwersalna obudowa zewnętrzna 65.00 79.95
Akcesoria Gigabit PoE injector 20.50 25.22
Akcesoria Rack 19" 3U do szaf szer. 50 cm 9.00 11.07
Akcesoria Rack 19" 5U do szafek serii MZ 9.00 11.07
Akcesoria Rack 19" 5U do szafek z serii M szer. 58 cm 9.00 11.07
Akcesoria Uchwyt kablowy samoprzylepny 8.00 9.84
Akcesoria Uchwyt słupa - szer. 558 mm - komplet 68.00 83.64
Akcesoria Zewnętrzne hermetyczne gniazdo LTW RJ45 9.20 11.32
Akcesoria, osłony Konektor Flex-guide 26.50 32.60
Akcesoria, osłony Mikrotik quickMOUNT 10.50 12.92
Akcesoria, osłony Mikrotik quickMOUNT extra 21.00 25.83
Akcesoria, osłony Osłona do SXT SAr2 55.00 67.65
Akcesoria, osłony Osłona OmniTIK Sector 64.50 79.34
Akcesoria, osłony Osłona RouterBOARD QRT-5 54.00 66.42
Akcesoria, osłony Osłona SEXTANT 56.00 68.88
Akcesoria, osłony Osłona SXT-CPE AC PRO 62.30 76.63
Akcesoria, osłony Osłona SXT-CPE AC PRO dzielona 62.00 76.26
Akcesoria, osłony Routerboard mUPS 79.00 97.17
Akcesoria/ zabezpieczenia Adapter PoE para - injektor i spliter 6.90 8.49
Akcesoria/ zabezpieczenia Axon Net Protector Professional 68.00 83.64
Akcesoria/ zabezpieczenia Ethernet Surge Protector/ PoE injector SP-8P-D 135.00 166.05
Akcesoria/ zabezpieczenia Gniazdo DC 2,1/5,5 z szybkozłączem 1.19 1.46
Akcesoria/ zabezpieczenia NETPROTECTOR 8P POE GIGABIT NPG-8P-1U v2 299.00 367.77
Akcesoria/ zabezpieczenia NETPROTECTOR 8P POE Managed GIGABIT NPZG-8P-1U 430.00 528.90
Akcesoria/ zabezpieczenia Netprotector PoE Loco M2/M5 17.90 22.02
Akcesoria/ zabezpieczenia NETPROTECTOR POE MANAGED NPZ 8P-D 371.00 456.33
Akcesoria/ zabezpieczenia Netprotector PoE Managed NPZ-8P-1U 369.00 453.87
Akcesoria/ zabezpieczenia Netprotector PoE NanoStation M2/M5 17.90 22.02
Akcesoria/ zabezpieczenia Netprotector PoE QRT-5 39.00 47.97
Akcesoria/ zabezpieczenia PoE injector 4xLAN/4xPoE OEM 40.40 49.69
Akcesoria/ zabezpieczenia PoE injector 4xLAN/4xPoE w obudowie 52.90 65.07
Akcesoria/ zabezpieczenia PoE injector gigabit kostka 11.24 13.83
Akcesoria/ zabezpieczenia PoE injector kostka z LED 5.53 6.80
Akcesoria/ zabezpieczenia Wtyk DC 2,1/5,5 z szybkozłączem 1.50 1.85
Akcesoria/ zabezpieczenia Wtyk DC 2.1/5.5 0.63 0.77
Akcesoria/ zabezpieczenia Zestaw 2x PoE Injector w obudowie 1U Zarzadzalny 750.00 922.50
Akumulatory 6V Akumulator 6V 1.3AH Kasy Fiskalne 23.00 28.29
Akumulatory 6V Akumulator MW power 6V 12Ah 40.50 49.82
Akumulatory12V Żywotność 10-12 l Akumulator MWL power 12V 12Ah 94.10 115.74
Akumulatory12V Żywotność 10-12 l Akumulator MWL power 12V 200Ah 1090.00 1340.70
Akumulatory12V Żywotność 10-12 l Akumulator MWL power 12V 20AH 189.00 232.47
Akumulatory12V Żywotność 10-12 l Akumulator MWL power 12V 26Ah 217.30 267.28
Akumulatory12V Żywotność 10-12 l Akumulator MWL power 12V 28Ah MWL 28-12B 202.64 249.25
Akumulatory12V Żywotność 10-12 l Akumulator MWL power 12V 40Ah 365.00 448.95
Akumulatory12V Żywotność 10-12 l Akumulator MWL power 12V 7,2Ah 52.50 64.58
Akumulatory12V Żywotność 3-5 lat Akumulator MWpower 12V 2,2Ah 28.50 35.06
Akumulatory12V Żywotność 3-5 lat Akumulator MWpower AGM 12V-18Ah S 103.00 126.69
Akumulatory12V Żywotność 3-5 lat Akumulator MWS 12v/1,3Ah 25.50 31.37
Akumulatory12V Żywotność 3-5 lat Akumulator żelowy VIPOW 12V 7.0Ah 39.50 48.59
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator 12V 0.8AH 33.00 40.59
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator MW power 12V 12Ah 94.50 116.24
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator MW power 12V 18Ah 134.00 164.82
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator MW power 12V 20Ah 146.00 179.58
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat AKUMULATOR MW POWER MW 12V 3.4AH 42.00 51.66
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator MWH 12V 5Ah 213W/10min UPS 50.50 62.12
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator MWpower 12V 2,2Ah 28.50 35.06
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator MWpower 12V 200Ah 1100.00 1353.00
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator MWpower 12V 5Ah 51.00 62.73
Akumulatory12V Żywotność 6-9 lat Akumulator MWpower 12V 7,2Ah 56.30 69.25
ALIX Taśma IDE 44pin 3,99 4,91
ALIX Tylny panel obudowy do Alixa 3C1 5.20 6.40
Antenaboxy AntenaBOX 5GHz/PA19 pod płytę RB411/RB711ufl 55.00 67.65
Anteny Airmax 2,4GHz 15dbi/120 438.00 538.74
Anteny Airmax 2,4GHz 16dbi/90 470.00 578.10
Anteny Airmax 3G18-120 sektor 532.00 654.36
Anteny AIRMAX 5G 16-120 258.00 317.34
Anteny AIRMAX 5G 19-120 422.00 519.06
Anteny AIRMAX 5G 20-90 438.00 538.74
Anteny AirMax Dual Omni 2G13 790,00 971,70
Anteny AirMax Dual Omni 5G10 430.00 528.90
Anteny ANTENA MANT LTE 5O 62.50 76.88
Anteny Antena sektorowa Ubiquiti 900MHZ 13dBi 79,00 97,17
Anteny Mikrotik antena Rpsma 17.90 22.02
Anteny Mikrotik antena sektorowa MTAS-5G-19D120 301.00 370.23
Anteny UBIQUITI AIRMAX AM-V2G-Titanium 60-120 920.00 1131.60
Anteny UBIQUITI PRISMAP-5-30 PRISMAP SECTOR ANTENNA HORN 5GHZ 30DBI 239.00 293.97
Anteny UBIQUITI PRISMAP-5-30 PRISMAP SECTOR ANTENNA HORN 5GHZ 60DBI 245.00 301.35
Anteny UBIQUITI PRISMAP-5-30 PRISMAP SECTOR ANTENNA HORN 5GHZ 90DBI 244.00 300.12
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz INTERLINE HORIZON 4X4 MIMO DUAL-BAND 195.00 239.85
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz INTERLINE HORIZON 4X4 MIMO DUAL-BAND MINI 135.00 166.05
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz Interline HORIZON DUAL BAND IH-G0607-F2460-V1 72.00 88.56
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz Interline HORIZON DUAL BAND WWB 6dBi/2.4GHz 7dBi/5GHz RP TNC 65.00 79.95
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz Interline HORIZON LOGIS DUAL BAND IH-G0405-F2460-V 49.00 60.27
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz INTERLINE PANEL 10 DBi DUAL-BAND AC-MIMO 4x4 182.00 223.86
Anteny i konektory Antena GSM/SG/HSDPA 9dBi 38cm do modemów ZTE/SIERRA/NOVATEL 28.00 34.44
Anteny i konektory Antena TRANS-DATA LTE KPZ 6/8 MIMO 211.00 259.53
Anteny i konektory Gniazdo FME zagniatane na H-155 7.50 9.23
Anteny i konektory INTERLINE ANTENA PANELOWA 1.7-2.2GHZ/19DBI LTE/UMTS 159.00 195.57
Anteny i konektory Konektor wtyk FME na CRC9 (SMB) Huawei 13.50 16.61
Anteny i konektory Konektor wtyk FME na TS9 (AnyData, Sierra, ZTE, Novatel, Huawei 16.00 19.68
Anteny i konektory Przejście FME-m/SMA-m 13.00 15.99
Anteny i konektory Przejście wtyk FME na wtyk SMB 12.50 15.38
Anteny i konektory Wtyk FME zaciskany na H155 1.99 2.45
Anteny i konektory Wtyk RF antenowy prosty koncentryczny, kolor biały. 0,20 0,25
Anteny i konektory Złącze żeńskie FME 50 Ohm lutowany do kab. 2.00 2.46
Bullet Bullet M2-HP 250.00 307.50
Bullet UBIQUITI BULLET DUAL-BAND AC 295.94 364.00
Cambium Cambium ePMP 2000 Access Point (120) 1680.00 2066.40
Cambium Cambium ePMP 5GHZ 90/120 SECTOR ANTENNA 720.00 885.60
Cambium Cambium Networks ePMP 2000 Smart Beamforming Antenna 1150.00 1414.50
CATV nadajniki i odbiorniki opt. Wzmacniacz EDFA/pompa optyczna 26-40dBm 8-64 wyjść 1310/1490/155 9500.00 11685.00
CRM-P UBIQUITI U-INSTALLER WI-FI 375.50 461.87
Czujniki/akcesoria Czujnik odległości 20-150cm na podczerwień Sharp 37.40 46.00
Czujniki/akcesoria Czujnik opadów deszczu 22.00 27.06
Czujniki/akcesoria Czujnik otwarcia szafki /CZUJKA KONTAKTRONOWA z kablem 15cm 9.00 11.07
Czujniki/akcesoria Czujnik pradu -15,5A to +15,5A - ACS711EX 16.00 19.68
Czujniki/akcesoria CZUJNIK PRĄDU -0 to 30A ACS715 35.00 43.05
Czujniki/akcesoria Czujnik prądu -31A do + 31A ACS711EX 17.00 20.91
Czujniki/akcesoria Czujnik ruchu PIR 7.30 8.98
Czujniki/akcesoria Czujnik temperatury 1wire DS18B20 11.34 13.95
Czujniki/akcesoria CZUJNIK TEMPERATURY DS18B20 POD ŚRUBĘ M4 1M 14.90 18.33
Czujniki/akcesoria Czujnik temperatury DS18B20 wodoodporny 11.00 13.53
Czujniki/akcesoria Czujnik wilgoci/poziomu wody 7.44 9.15
Czujniki/akcesoria Czujnik wilgotności i temperatury AM2320 na kablu 1mb 19.51 24.00
Czujniki/akcesoria Kabel USB - micro USB różne kolory 7.00 8.61
Czujniki/akcesoria Magnetyczny czujnik poziomu wody CMW45 15.00 18.45
Czujniki/akcesoria Magnetyczny czujnik poziomu wody CMW55 15.00 18.45
Czujniki/akcesoria Magnetyczny czujnik poziomu Wody CMW90 15.00 18.45
Czujniki/akcesoria Nakładka PWM do Lan Kontrolera v3 57.00 70.11
Czujniki/akcesoria Nakładka v3 Lite do TinyControllera V3 16.00 19.68
Czujniki/akcesoria OBUDOWA DO LAN KONTROLERA V2/GSM KontrolerV3 12.65 15.56
Czujniki/akcesoria Przedłużacz do SPLITERA RJ11 CZUJNIKA DS18B20 LANKONTROLERA 3.52 4.33
Czujniki/akcesoria Płytka przekaźników 10A x 4 do kontrolera GSM/LAN kontroler 59.00 72.57
Czujniki/akcesoria Płytka przekaźników 16A x 4 do kontrolera GSM/LAN kontroler 12V 79.00 97.17
Czujniki/akcesoria Płytka przekaźników 16A x 5 do kontrolera GSM/LAN 12V 89.00 109.47
Czujniki/akcesoria Płytka sterowania ON/OFF/PWM- nakładka TR 67.00 82.41
Czujniki/akcesoria SPLITER RJ11 CZUJNIKA DS18B20 DO LANKONTROLERA ŚRUBOWY ZACISKANY 18.15 22.32
Czujniki/akcesoria SPLITER RJ12 1Wire/i2c/ DS18B20 DO LK2 / LK3 z Przedłużaczem 20.00 24.60
Czujniki/akcesoria ULTRADZWIĘKOWY CZUJNIK ODLEGŁOŚCI SR04 6.46 7.95
Dookólne Interline antena dookólna Horizon 4.9-5.4 GHz 12DBI 84.00 103.32
DUPLEX Patchcord MM LC-LC duplex 5m 23.00 28.29
DUPLEX PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM DUPLEX 0,5M 19.00 23.37
DUPLEX PATCHCORD SC/APC-SC/APC SM DUPLEX 1M 12.50 15.38
DUPLEX Patchcord SC/APC-SC/APC SM DUPLEX 5M 30.00 36.90
DUPLEX PATCHCORD SC/APC-SC/UPC SM DUPLEX 0,5M 17.00 20.91
DUPLEX Patchcord SM LC/APC-LC/APC Duplex 2M 18.00 22.14
DUPLEX PATCHCORD SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 9/125 3MM 0,5M 20.20 24.85
DUPLEX PATCHCORD SM LC/APC-LC/APC DUPLEX 9/125 3MM 1M 14.00 17.22
DUPLEX PATCHCORD SM LC/APC-LC/UPC DUPLEX 9/125 3MM 1M 21.20 26.08
DUPLEX Patchcord SM LC/UPC-LC/UPC duplex 2 m 21.00 25.83
DUPLEX PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 9/125 3MM 1M 21.20 26.08
DUPLEX Patchcord SM LC/UPC-SC/APC DUP 3.0MM 2M 13.00 15.99
DUPLEX PATCHCORD SM SC-SC/APC DUP 3.0MM 10M 19.50 23.99
DUPLEX Patchcord SM SC/APC-LC/UPC duplex 1 m 26.00 31.98
DUPLEX PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC DUP 3.0MM 1M 13.00 15.99
DUPLEX PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC DUP 3.0MM 20M 20.50 25.22
DUPLEX PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC DUP 9/125 3M 13.00 15.99
DUPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC DUP 3.0MM 1M 11.00 13.53
DUPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC DUP 3.0MM 2M 11.00 13.53
DUPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC DUP G652D PVC 3.0MM 2M 14.00 17.22
DUPLEX Patchcord SM SC/UPC-SC/UPC duplex 1 m 13.50 16.61
Dwupolaryzacyjne Antena dualpolaryzacyjna JRC-24 MIMO N/gniazdo 2 szt. 713.00 876.99
Dwupolaryzacyjne INTERLINE ANTENA PANELOWA 19DBI/5 GHZ HV Mimo 112.00 137.76
Dwupolaryzacyjne z obudową Jirous JC-320 (u.fl) (Duplex) 167.00 205.41
Dwupolaryzacyjne z obudową Jirous JC-320 MMCX (Duplex) 89,99 110,69
EdgeMax/ EdgePoint EdgePoint R6 389.00 478.47
EdgeMax/ EdgePoint EdgePoint R8 1288,00 1584,24
EdgeMax/ EdgePoint EdgeRouter 8 965,00 1186,95
EdgeMax/ EdgePoint EdgeRouter Lite 327.00 402.21
EdgeMax/ EdgePoint EdgeRouter POE 5 550.00 676.50
EdgeMax/ EdgePoint UBIQUITI EdgeRouter X 174.00 214.02
EdgeMax/ EdgePoint UBIQUITI EdgeRouter X SFP 265.00 325.95
ElboxRF Antena 19dB TetraAnt_2_19_20_RSLL 119,00 146,37
Elementy telefoniczne Łączówka telefoniczna rozłączna 10 par 8.56 10.53
Gniazda Keystone, kompletne Adapter podwójny 45x45 kątowy z klapkami przeciwkurzowymi 7.02 8.63
Gniazda Keystone, kompletne Beznarzędziowe gniazdo Keystone STP kat.5e 16.11 19.82
Gniazda Keystone, kompletne Beznarzędziowe gniazdo Keystone STP kat.6A 20.26 24.92
Gniazda Keystone, kompletne Gniazdko natynkowe 1x RJ45 FTP 6.25 7.69
Gniazda Keystone, kompletne Gniazdko natynkowe 1xRJ45 4.60 5.66
Gniazda Keystone, kompletne Gniazdko natynkowe 2x RJ45 6.80 8.36
Gniazda Keystone, kompletne Moduł Keystone UTP kat.3, RJ11 (6p4c), telefoniczny 3.57 4.39
Gniazda Keystone, kompletne Moduł Keystone UTP kat.6 LSA 8.76 10.77
Gniazda Keystone, kompletne Puszka + support (metalowy) + ramka 135x45 (komplet 3M) 24.39 30.00
Gniazda Keystone, kompletne Puszka + support (metalowy) + ramka 45x45 (komplet 1M) 8.05 9.90
Gniazda Keystone, kompletne Puszka + support (metalowy) + ramka 90x45 (komplet 2M) 11.54 14.19
Huawei HG8240 4xGE 2xPOTS 147,00 180,81
Huawei Huawei HG8310 C+ 95.00 116.85
Huawei HUAWEI HS8546V WIFI AC,4xGE,1xPOTS,2xUSB 151.30 186.10
Huawei Huawei ONT HG8245 FE 4x10/100 (GPON) 99,00 121,77
Inni TP-LINK TL-ANT2409CL 9dBi 2,4GHz Antena wewnętrzna dookolna 22.10 27.18
Interfaces Mikrotik karta miniPCI R5SHPn 99,00 121,77
Interfaces Mikrotik miniPCI-e R11e-2HPnD 802.11 b/g/n dual chain 101.00 124.23
Interfaces Mikrotik patchcort/kabel połączeniowy SFP+ 3m 108.80 133.82
Interfaces MIKROTIK ROUTERBOARD M11G 1X MINIPCIE, 1X SIM 107.00 131.61
Interfaces MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM S+31DLC10D 456.50 561.50
Interfaces MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm 48.60 59.78
Interfaces MikroTik Woobm-USB 39.50 48.59
Interfaces Routerboard R11e-2HnD 89,00 109,47
Interfaces RouterBOARD RB11E miniPCI-e do PCI-E 9,00 11,07
Interfaces Routerboard RB14E - 4 sloty miniPCIe do jednego PCIe 33,00 40,59
Interline Interline antena dookólna HORIZON MAXI 12 dBI 2.4GHz 98.00 120.54
Interline Interline antena dookólna HORIZON MIDI 9 dBi 2.4GHz 77.00 94.71
Interline INTERLINE ANTENA PANELOWA 2,4 / 14 MIMO 99.00 121.77
Interline INTERLINE ANTENA SECTOR MIMO 2,4GHZ / 12 DBI HV 101.00 124.23
Interline INTERLINE ANTENA SECTOR VP 2,4GHZ/12 DBI 127.00 156.21
Interline Interline Antena Sektorowa Dual Mini 2,4 GHz 8dBi 66,00 81,18
Interline Interline Antena Sektorowa HP 2,4 GHz 14dBi 135.00 166.05
IPTV Dekoder IPTV STBox MAG322 200,00 246,00
ISO STATION UBIQUITI ISO STATION M5 319.00 392.37
ISO STATION UBIQUITI ISO STATION M5 AC 376.00 462.48
Kable FTP Kabel Bitner FTP 5e skrętka wewnętrzna 1mb 1.35 1.66
Kable FTP Kabel S/FTP Wewnętrzny Suchy kat.7 500m 840.00 1033.20
Kable FTP Kabel SecurityNET FTP kat. 5e zewnętrzny, suchy 305m 305.00 375.15
Kable FTP Kabel SecurityNET FTP kat. 5e zewnętrzny, suchy 500m 519.00 638.37
Kable koncentryczne Kabel antenowy RF5 100 mb 220.00 270.60
Kable koncentryczne Kabel MRC240 AFB 5GHz 100m 299.00 367.77
Kable koncentryczne Kabel MRC240 AFB 5GHz 500m 2250.00 2767.50
Kable koncentryczne Kabel MRC300 ECO AFB 5GHz 1m 5.10 6.27
Kable koncentryczne Kabel MRC400 2,4/5GHz (mb) 7.90 9.72
Kable koncentryczne KABEL SecurityNET UTP 1 mb 1.50 1.85
Kable koncentryczne Kabel USB typu A-B 6.00 7.38
Kable UTP Kabel BITNER UTP PE 5e, czarny-zewnętrzny żelowany [500m] 676.00 831.48
Kable UTP KABEL DOMNET UTP KAT.5E PVC 202.50 249.08
Kable UTP KABEL FTP KAT 5E CU PVC 305 275.00 338.25
Kable UTP Kabel SecurityNET U/UTP kat. 5e PVC CU 305m 230.00 282.90
Kable UTP Kabel SecurityNET UTP kat. 5e zewnętrzny, suchy 305m 276.00 339.48
Kable UTP Kabel SecurityNET UTP kat. 5e zewnętrzny, suchy 500m 413.00 507.99
Kable UTP Kabel SecurityNET UTP kat. 5e zewnętrzny, żelowany 305m 324.00 398.52
Kable UTP KABEL UTP KAT 6E CU PVC 305 275.00 338.25
Kable UTP NETSET BOX UTP 5e żelowany, czarny skrętka zewnętrzna [305m] 290.00 356.70
Kable Światłowodowe Kabel łatwego dostępu 24J G.657A2 3.05 3.75
Kable Światłowodowe Kabel światłowodowy 24J 2.09 2.57
Kable Światłowodowe Kabel światłowodowy FTTH 1J 0.59 0.73
Kable Światłowodowe Kabel światłowodowy wielotubowy 48 włoknowy [mb] 2.96 3.64
Kable, zasilacze, uchwyty Ubiquiti Gigabit Adapter INS-3AF-I-G 69.00 84.87
Kable, zasilacze, uchwyty Ubiquiti GROUND TC CONNECTORS RJ-45 2.92 3.59
Kable, zasilacze, uchwyty Ubiquiti POE 54V-80W GIGABIT 86,99 107,00
Kable, zasilacze, uchwyty UBIQUITI UNIFI KABEL CAT6 UC-C6-CMR 515.46 634.02
Kable, zasilacze, uchwyty Ubiquiti Wall Mount KIT for NanoBeam 9.00 11.07
Kable, zasilacze, uchwyty Ubiquity Arm (UB-AM) Uniwersalny uchwyt 25.50 31.37
Kable, zasilacze, uchwyty Uchwyt do Nanostation okienny/ścienny NS-WM 57.00 70.11
Kable, zasilacze, uchwyty Uchwyt do zasilaczy Ubiquiti - PoE Wall Mount 1,00 1,23
Kable, zasilacze, uchwyty Zasilacz gigabitowy Ubiquiti POE-24V 1.25A 48.00 59.04
Kable, zasilacze, uchwyty Zasilacz gigabitowy Ubiquiti gigabit POE-24V 1A 48.00 59.04
Kable, zasilacze, uchwyty Zasilacz Ubiquiti AF5X POE-24V 1A 48.00 59.04
Kable, zasilacze, uchwyty Zasilacz Ubiquiti POE-24 0.5A 29.00 35.67
Kable, zasilacze, uchwyty Zasilacz Ubiquiti POE-24 1A 39.00 47.97
Kable, zasilacze, uchwyty Zasilacz Ubiquiti POE-48 0.5A 37.00 45.51
Kamery REJESTRATOR SIECIOWY BCS-NVR08015ME 537.00 660.51
Kamery Sieciowy rejestrator BCS-NVR16025ME 1399.00 1720.77
Karty miniPCI Karta mPCI JA33MP0 3,3-3,5 GHz MMCX 19,00 23,37
Karty miniPCI Karta mPCI JA47MP0 4,7-4,9 GHz MMCX 29,00 35,67
Karty sieciowe LAN Bezprzewodowa karta sieciowa TL-WN851ND PCI, standard N, 300Mb/s 19,00 23,37
Karty sieciowe LAN Karta sieciowa PCIe TP-LINK TG-3468 10/100/1000 Mbps 36.00 44.28
Karty sieciowe LAN Routerboard 44Ge 4x10/100/1000Mbps na jednym PCIe 149,00 183,27
Kierunkowe Interline antena panelowa 5GHz 14dBi gniazdo RP-sma 27,00 33,21
Kierunkowe Interline Oświetlacz 5GHz/Nż 88.00 108.24
Kierunkowe JIROUS GENTLEBOX JC-219 MMCX 5.1-5.9 GHZ 19DBI 59,00 72,57
Kierunkowe JIROUS GENTLEBOX JC-323 MMCX 5.1-5.9 GHZ 22DBI 109,00 134,07
Kierunkowe JIROUS GENTLEBOX JC-323 UFL 5.1-5.9GHZ 22DBI 119,00 146,37
Konektory Konektor MMCX -> N wtyk 40cm 18.00 22.14
Konektory Konektor MMCX -> N wtyk kątowy 20 cm 15.00 18.45
Konektory Konektor MMCX -> N wtyk kątowy 25 cm 24.15 29.70
Konektory Konektor MMCX kątowy-Rpsma gniazdo 20cm 13.43 16.52
Konektory Konektor MMCX kątowy-Rpsma gniazdo 30cm 9.00 11.07
Konektory Konektor MMCX prosty-N wtyk 30 cm RG316 8,15 10,02
Konektory Konektor MMCX prosty-Rpsma gniazdo 20cm 8.00 9.84
Konektory Konektor MMCX- FREE END 3.50 4.31
Konektory Konektor MMCX- N gniazdo 30 cm 14.00 17.22
Konektory Konektor MMCX->N gniazdo 20cm 8,90 10,95
Konektory Konektor MMCX-Nwtyk 20 cm 12.00 14.76
Konektory Konektor MMCX-RPSMA kątowy 20cm 15.00 18.45
Konektory Konektor MMCX-SMA Wtyk kątowy 15cm(20cm) 11.00 13.53
Konektory Konektor Rp-sma kątowy -> Rp-sma kątowy 20cm 12.00 14.76
Konektory Konektor Rp-sma kątowy -> Sma kątowy 15cm 4,86 5,98
Konektory Konektor Rp-sma wtyk -> Rp-sma gniazdo 20cm 6,60 8,12
Konektory Konektor Rp-sma wtyk kątowy -> N wtyk kątowy 25cm 16.00 19.68
Konektory Konektor UFL IPAX -> RSMA KĄTOWY na 5 Ghz 3,67 4,51
Konektory Konektor UFL -> N wtyk kątowy 25 cm 13.00 15.99
Konektory Konektor Ufl- Free end 25cm 3.70 4.55
Konektory Konektor UFL- N wtyk kątowy 30 cm 14.00 17.22
Konektory Konektor UFL->N gniazdo 6Ghz 20cm 12.00 14.76
Konektory Konektor uFl->N gniazdo 6Ghz 30cm 13.00 15.99
Konektory Konektor uFl->N wtyk 6Ghz 20cm 5,50 6,77
Konektory Konektor uFl->N wtyk 6Ghz 30cm 10.49 12.90
Konektory Konektor uFl->RPSMA gniazdo 6GHz 20cm 10.80 13.28
Konektory Konektor uFl->RPSMA gniazdo 6Ghz 30cm 9.00 11.07
Konektory Konektor UFL-SMA Wtyk kątowy 15cm 4,29 5,28
Konektory Pigtail RPSMA wtyk kątowy-> RPSMA gniazdo 11.00 13.53
Kontrola zasilania/ injectory Czujnik (moduł) natężenia światła 8.00 9.84
Kontrola zasilania/ injectory Czujnik pradu -15,5A to +15,5A - ACS711EX 16.00 19.68
Kontrola zasilania/ injectory Czujnik prądu -31A do + 31A ACS711EX 17.00 20.91
Kontrola zasilania/ injectory Czujnik ruchu PIR 7.30 8.98
Kontrola zasilania/ injectory Ethernet Surge Protector/ PoE injector SP-8P-D 135.00 166.05
Kontrola zasilania/ injectory GIGABITOWY POEINJECTOR 5G7A 250.00 307.50
Kontrola zasilania/ injectory Lan Kontroler V2.5 145.00 178.35
Kontrola zasilania/ injectory OBUDOWA DO LAN KONTROLERA V2/GSM KontrolerV3 12.65 15.56
Kontrola zasilania/ injectory POE INJECTOR 24 PORT 165.00 202.95
Kontrola zasilania/ injectory POE INJECTOR 4 PORT 32.00 39.36
Kontrola zasilania/ injectory Płytka przekaźników 10A x 4 do kontrolera GSM/LAN kontroler 59.00 72.57
Kontrola zasilania/ injectory Zarządzalna listwa zasilająca GSM Power Socket 5G10A 690.00 848.70
Kontrola zasilania/ injectory Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 5G10A V2 399.00 490.77
Kontrola zasilania/ injectory Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 5G10A V2 PRO 421.95 519.00
Kontrola zasilania/ injectory Zasilacz buforowy 27,6V z netprotectorem 150 359.00 441.57
Kontrola zasilania/ injectory Zestaw 2 x Przetwornica 120W 12/24/48-56V Zarzadzalna 990.00 1217.70
Kontrolery Kontroler GSM v3 w obudowie 279.00 343.17
Kontrolery Lan Kontroler V2.5 145.00 178.35
Kontrolery Lan Kontroler V3 199.00 244.77
Konwertery TP-Link MC111CS Media konwerter WDM 116.00 142.68
Konwertery TP-Link MC112CS Media konwerter WDM 117.00 143.91
Konwertery TP-LINK MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet 138.00 169.74
Licencje Mikrotik OS Level 5 199.00 244.77
Licencje Mikrotik OS Level4 107.00 131.61
Licencje Mikrotik OS Level4 na DOM 1024MB (IDE 40pin) 212.00 260.76
Listwy Zasilające Zarządzalna listwa zasilająca GSM Power Socket 5G10A 690.00 848.70
Listwy Zasilające Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 5G10A V2 399.00 490.77
Listwy Zasilające Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 6G10A V2 RED 486.00 597.78
Listwy Zasilające Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket SCHUKO 6G10A V2 RE 518.00 637.14
LiteBeam Ubiquiti LiteBeam 5AC GEN2 23dBi 240.67 296.02
LiteBeam UBIQUITI LiteBeam LBE M5 23dBi AC 221.00 271.83
Loco NanoStation LOCO M2 164.00 201.72
Loco NanoStation LOCO M5 216.00 265.68
LTE Modem MiniPCI Express LTE Huawei ME909s-120 265.00 325.95
LTE Outdoor LTE Router Raptor LTE v1.1 + Zasilacz 18V/0.7Ah POE with 388.00 477.24
mFi UBIQUITI mFi czujnik ruchu Ceiling Mount Motion Sensor 65,90 81,06
mFi Ubiquiti mFi mPort 169,00 207,87
mFi UBIQUITI mFi Wall Mount Motion Sensor 79,00 97,17
mFi UBIQUITI mPort Serial 199,00 244,77
Mikrotik Osłona RB WAP 41.00 50.43
Mikrotik Routerboard RB912R-2nD-LTm 260.00 319.80
Mikrotik ROUTERBOARD RBSXTSQ2ND LITE2 2.4GHZ CPE 116.00 142.68
MIMO/draft N TP-Link TD-W8960N 802.11n Modem ADSL 88.00 108.24
Mimosa MIMOSA B24 BACKHAUL Radiolinia 24GHz 2800.00 3444.00
Modemy/Routery TOTOLINK N302R+ 300MBPS 48.00 59.04
Modemy/Routery TP LINK ARCHER MR200 Dwupasmowy, bezprzewodowy router 4G LTE, AC 430.00 528.90
Modemy/Routery TP-Link TD-W8960N 802.11n Modem ADSL 88.00 108.24
Modemy/Routery ZyXEL Prestige 793H G.SHDSL, 11.4Mbps(2 pary), 10km 1000.00 1230.00
Moduły i karty światłowodowe MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm 160.00 196.80
Moduły i karty światłowodowe MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm 48.60 59.78
Moduły i karty światłowodowe Mikrotik wkładka SFP-S-RJ01 79.50 97.79
Moduły i karty światłowodowe MODUŁ SFP MM 1.25 LC 550M 850NM DDM 53.00 65.19
Moduły i karty światłowodowe Moduł SFP WDM LC 20 km 155.00 190.65
Moduły i karty światłowodowe SFP RJ45 1.25G 100M (1000BASE-T) 82.00 100.86
Moduły połączeniowe do kabli Beczka RJ-45 - łącznik 1.75 2.15
Moduły połączeniowe do kabli ŁĄCZNIK RJ45-RJ45 UTP kat.6 do panela 6.20 7.63
Mufy Mufa przelotowa 2 tacki 24 spawy 61.00 75.03
Mufy Mufa przelotowa 4 tacki 48 spawów 80.00 98.40
Mufy Mufa światłowodowa 2x 12 72.00 88.56
Mufy Mufa światłowodowa 4x 12 84.00 103.32
NanoBeam UBIQUITI NanoBeam M2-13 239,00 293,97
NanoBeam UBIQUITI NanoBeam M5-16 218.00 268.14
NanoBeam AC Ubiquiti NANOBEAM NBE-5AC-19 293.00 360.39
NanoStation Nanostation M2 259.00 318.57
NanoStation NanoStation M5 272.00 334.56
NanoStation AC Ubiquiti NanoStation AC Loco NS-5ACL 214.50 263.84
NanoStation AC UBIQUITI Nanostation NS-5AC 468.00 575.64
Narzędzia do miedzi, testery Obcinacz żył-kabli 12.82 15.77
Narzędzia do miedzi, testery Zaciskarka 6p8p 44.00 54.12
Narzędzia do miedzi, testery Zaciskarka 8p 21.87 26.90
Narzędzia do miedzi, testery Zestaw narzędzi instalatorskich 75.73 93.15
Narzędzia do miedzi, testery Ściągacz izolacji uniwersalny 12.82 15.77
Narzędzia i osprzęt Chusteczki bezpyłowe 18.00 22.14
Narzędzia i osprzęt Osłonki spawów 60mm 100szt. 16.50 20.30
Narzędzia i osprzęt Puszka zakończeniowa/abonencka FTB-02 3.99 4.91
Narzędzia i osprzęt Tplink obudowa do media konwerterów 14 slotów TL-MC1400 609.00 749.07
Obiektywy Obiektyw 12mm EVR mini 13.00 15.99
Obiektywy Obiektyw 2,5mm EVR mini 19.00 23.37
Obiektywy Obiektyw 2,8mm mini 21.00 25.83
Obiektywy Obiektyw 2,8mm-8 AI F0.95 FUJINON (IR) 113.00 138.99
Obiektywy Obiektyw CS 2,5mm 30.00 36.90
Obniżające napięcie Przetwornica napięcia 48/24V 802.3af PoE gigabit RBGPOE-CON-HP 72.00 88.56
Obniżające napięcie Przetwornica obniżająca napięcie 24V/3,3V 6A 28,00 34,44
Obniżające napięcie Przetwornica obniżająca napięcie 24V/5V 6A 43.00 52.89
Obniżające napięcie Przetwornica obniżająca napięcie 24V/9V 4A 46.00 56.58
Obniżające napięcie Przetwornica obniżająca napięcie 48V/12V 4A 53.00 65.19
Obniżające napięcie Przetwornica obniżająca napięcie 48V/24V 2A 61.00 75.03
Obniżające napięcie PRZETWORNICA OPENFRAME PO-V4 12V/3,3V 6A OEM 20,00 24,60
Obniżające napięcie Przetwornica POAC 24AC/9DC - 2A 46.00 56.58
Obniżające napięcie Przetwornica SD-100C-12 115.00 141.45
Obniżające napięcie Przetwornica SD-100C-12 148.60 182.78
Obniżające napięcie Przetwornica SD-100C-24 146.35 180.01
Obniżające napięcie Przetwornica SD-150C-12 160.00 196.80
Obniżające napięcie Przetwornica SD-50B-12 92.50 113.78
Obniżające napięcie Przetwornica SD-50C-24 89.00 109.47
Obniżające napięcie Ubiquiti Konwerter Instant PoE 48V/18V 0.7A indoor 58.00 71.34
Obniżające napięcie Ubiquiti Konwerter Instant PoE 48V/18V 0.7A outdoor 61.00 75.03
Obudowy Obudowa wewnętrzna do RB 493/192 67.00 82.41
Obudowy Obudowa wewnętrzna Indoor RB/411/711/911 44.00 54.12
Obudowy Obudowa wewnętrzna RB 600/RB800 76.00 93.48
Obudowy zewnętrzne AluBox - uniwersalna obudowa zewnętrzna 65.00 79.95
Obudowy zewnętrzne KŁÓDKA BARCZ T-13 14.50 17.84
Obudowy zewnętrzne RACK SUWANY 5U - do skrzynek serii MZ 33.00 40.59
Obudowy zewnętrzne SKRZYNKA M-70/58/30 WZM 309.00 380.07
Obudowy zewnętrzne Skrzynka MZ-62/61/30 225.00 276.75
Obudowy zewnętrzne Skrzynka SE-40-33-23 ( na maszt) 242.00 297.66
Obudowy zewnętrzne SKRZYNKA SP-19 9U gł.400 465.00 571.95
Obudowy zewnętrzne SKRZYNKA SP-19 9U gł.600 530.00 651.90
Obudowy zewnętrzne Skrzynka wewnętrzna do montażu naściennego M-40/30/20 ST 105.00 129.15
Obudowy zewnętrzne Skrzynka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-15 78.00 95.94
Obudowy zewnętrzne Skrzynka wzmocniona M-50/50/20 WZM 219.00 269.37
Obudowy zewnętrzne Skrzynka zewnetrzna PON 30/30/15 173.00 212.79
Obudowy zewnętrzne Skrzynka zewnetrzna SM 30/30/15 199.00 244.77
Obudowy zewnętrzne Skrzynka zewnetrzna SM 40/33/23 227.00 279.21
Obudowy zewnętrzne Skrzynka zewnetrzna SM 42/55/32 231.00 284.13
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni OSŁONA LITEBEAM LBE-5AC-16-120 PRO 93.00 114.39
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona AM-16/120 110.50 135.92
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona AM-17/90 129.00 158.67
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona AM-19/120 149.00 183.27
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona AM-20/90 149.00 183.27
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona NBE-300 55.20 67.90
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona NBE-400 59.00 72.57
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona NBE-500 117.00 143.91
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona NS-LOCO M2/M5 29.00 35.67
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona NS-M2/M5 61.00 75.03
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona PCV biała Fi 340 NB-22 / PBE-M5-300 6,00 7,38
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona PCV biała Fi 675 RD-30 10,00 12,30
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni Osłona RM5 RD-30 119.00 146.37
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni UBIQUITI ISO-BEAM-16 35.00 43.05
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni UBIQUITI ISO-BEAM-19 43.00 52.89
Osłony, osłony porzeciwzakłóceni UBIQUITI Osłona od Nanobeam 400 43.00 52.89
Panele krosowe Patch panel STP ekranowany 24 porty LSA kat.6 ALANTEC 230.02 282.92
Panele krosowe Patch panel UTP 12 portów LSA 10" ALANTEC 65.00 79.95
Panele krosowe Patch panel UTP kat.5e ALANTEC Optimum- 1U - 48 portów LSA 162.00 199.26
Patchcordy Patchcord FTP Kategorii 5e 15m szary 16.50 20.30
Patchcordy Patchcord FTP Kategorii 5e 1m szary 3.40 4.18
Patchcordy Patchcord FTP Kategorii 5e 2m szary 4.12 5.07
Patchcordy Patchcord FTP Kategorii 5e 3m szary 4.50 5.54
Patchcordy Patchcord FTP Kategorii 5e 5m szary 7.40 9.10
Patchcordy Patchcord UTP kat.5e 3m SZARY 3.40 4.18
Patchcordy Patchcord UTP kat.5e 5m SZARY 4.26 5.24
Patchcordy Patchcord UTP kat.5e, 0.5m, czerwony 1.85 2.28
Patchcordy Patchcord UTP kat.5e, 0.5m, niebieski 1.77 2.18
Patchcordy Patchcord UTP kat.5e, 1.0m, szary/żółty 2.09 2.57
Patchcordy Patchcord UTP kat.5e, 1m niebieski 2.18 2.68
Patchcordy Patchcord UTP kat.5e, 2m, szary 2.80 3.44
Patchcordy Patchcord UTP Kategorii 5e 1m żółty 2.90 3.57
Patchcordy Patchcord UTP Kategorii 6e 1m szary 4.50 5.54
Pigtaile 12-Kolorowe PIGTAILE SC/UPC 36.95 45.45
Pigtaile Pigtail SM LC/APC 1 m 6.50 8.00
Pigtaile Pigtail SM SC/APC 1 m G.652D 5.55 6.83
Pigtaile Pigtail SM SC/APC 2 m 3.53 4.34
Pigtaile Pigtail SM SC/UPC 1 m 5.55 6.83
Pigtaile Pigtail SM SC/UPC 2M 3.10 3.81
Pigtaile Pigtail SM SC/UPC 3 m 7.50 9.23
Pigtaile Pigtail SC/PC 900UM 1.5M G657A EASY-STRIP 3.50 4.31
Pigtaile Pigtail SM SC/APC 1m G.657 3.40 4.18
Podwyższające napięcie Przetwornica DC/DC 24V 50W SD-50A-24 Mean Well 120.00 147.60
PowerBeam UBIQUITI PowerBeam 5GHz 620 mm PBE 5 509,00 626,07
PowerBeam UBIQUITI PowerBeam M5-300-ISO 301.00 370.23
PowerBeam UBIQUITI PowerBeam M5-400-ISO 332.00 408.36
PowerBeam Ubiquiti POWERBEAM PBE-M5-300 246.41 303.08
PowerBeam Ubiquiti POWERBEAM PBE-M5-400 296.25 364.39
PowerBeam AC UBIQUITI PBE-5AC-GEN2 371.45 456.88
PowerBeam AC UBIQUITI POWERBEAM 5AC ISO GEN2 436.50 536.90
PowerBeam AC UBIQUITI PowerBeam PBE-5AC-400-ISO 443.00 544.89
Powerline transmitery TP-LINK 4020P KIT 175.00 215.25
Powerline transmitery Zestaw transmiterów sieciowych TL-PA4010PKIT AV500 133.00 163.59
Przemienniki częstotliwości DISH 60 cm do przemiennika 17 GHz 322.00 396.06
Przetwornice Przetwornica DC/DC 120W 12/24/48/56V Zarządzalna 595.00 731.85
Przełącznice PRZEŁĄCZNICA 24SC SIMPLEX 1U 66.00 81.18
Przełącznice PRZEŁĄCZNICA 24XSC DUPLEX 1U 66.00 81.18
Przełącznice PRZEŁĄCZNICA WYSUWANA 19'' 1U 69.00 84.87
Przełącznice Przełącznica światłowodowa 12 x SC Duplex 1U 66.00 81.18
Przełącznice Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24x Duplex, wysuwana 109.00 134.07
Przełącznice Przełącznica światłowodowa 1U wysuwana 12-48 113.00 138.99
Przełącznice Przełącznica światłowodowa 24x SC Simplex wysuwana 108.00 132.84
Przełącznice PŁYTA CZOŁOWA 1U 24XSC Simplex 22.99 28.28
Rocket ROCKET M5 5GHz 272.00 334.56
Rocket UBIQUITI Rocket 5AC Gen2 758.00 932.34
RouterBoard Routerboard 912UAG-5HPnD 224.00 275.52
RouterBoard Routerboard 922UAGS-5HPACD L4 271.00 333.33
RouterBoard Routerboard RB912UAG-2HPND DUAL CHAIN 256.50 315.50
RouterBoard/Mikrotik RadioOS PRIME ultraszybki bridge dla RouterBoard 25,00 30,75
Routery EdgeRouter Lite 327.00 402.21
Routery Routerboard 960PGS hEX PoE 239.50 294.59
Routery RouterBoard CCR1009-7G-1C-1S+ 1471.28 1809.67
Routery Routerboard CCR1036-12G-4S EM 3573.84 4395.82
Routery Routerboard CCR1036-8G-2S+EM 4122.47 5070.64
Routery Routerboard CCR1072-1G-8S+ 9365.40 11519.44
Routery ROUTERBOARD RB2011L-IN / RB2011iL-IN 271.50 333.95
Routery Routerboard RB3011UiAS-RM 550.00 676.50
Routery ROUTERBOARD RB4011IGS+RM 590.00 725.70
Routery RouterBOARD RB750r2 hEX lite 126.00 154.98
Routery RouterBOARD RB750r2 hEX lite 126.00 154.98
Routery RouterBoard RB750UPr2 hEX PoE 168.00 206.64
Routery RouterBoard RB850GX2 339,00 416,97
Routery TP-LINK AC900 Archer C2 130.50 160.52
Routery wifi Routerboard hAP ac lite RB952Ui-5ac2nD 146.00 179.58
Routery wifi RouterBOARD RB931-2nD hAP mini 63.36 77.93
Routery wifi RouterBOARD RB951G-2HnD 240.00 295.20
Routery wifi ROUTERBOARD RB951Ui-2nD hAP 139.25 171.28
Routery wifi Routerboard RB952Ui-5ac2nD-TC 147.00 180.81
Routery wifi RouterBoard wAP LTE kit 335.70 412.91
Routery wifi RouterBOARD wAP RBwAP2nd wAP 137.26 168.83
Routery wifi RouterBOARD wAP RBwAP2nd-BE wAP 99,00 121,77
Routery wifi RouterBoard wAPG-5HacT2HnD 264.00 324.72
Routery wifi RouterBoard wAPG-5HacT2HnD BE 251.00 308.73
Routery wifi RouterBOARD wAPR-2nD (LTE bez modemu) 200.00 246.00
Sektorowe Antena sektorowa 5ghz 16dbi 120 V 25,00 30,75
Sektorowe Antena sektorowa 5ghz 17dbi 90 V 25,00 30,75
Sektorowe Interline Antena Sektorowa HP 5 GHz 17dBi 61.00 75.03
Sektorowe Interline Antena Sektorowa VP 5GHz 17dBi 122.00 150.06
SFP TL-SG5412F 12xSFP, 4xGE zarządzalny 757.00 931.11
Sieci napowietrzne Klamra do taśmy stalowej 20MM 0.98 1.21
SIMPLEX PATCHCORD EASY FLEX SC/UPC-SC/APC LSZH 3.0MM 10M 17.00 20.91
SIMPLEX PATCHCORD EASY FLEX SC/UPC-SC/APC LSZH 3.0MM 5M 12.20 15.00
SIMPLEX Patchcord SC/PC-SC/APC SM simplex G.657A 10m 13.50 16.61
SIMPLEX Patchcord SM LC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM 2M 8.00 9.84
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC SIM 3.0MM 15M 11.30 13.90
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC SIM 3.0MM 1M 7.30 8.98
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC SIM 3.0MM 2M 15.00 18.45
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/APC-SC/APC SIM 3.0MM 3M 10.00 12.30
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM 15M 11.00 13.53
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM 20M 12.64 15.55
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM 2M 7.13 8.77
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM 3M 9.50 11.69
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC SIM 3.0MM 5M 7.80 9.59
SIMPLEX PATCHCORD SM SC/UPC-SC/UPC SIM 3.0MM 3M 7.30 8.98
Skrzynki wewnętrzne Skrzynka wewnętrzna do montażu naściennego TPR-30-30-15 78.00 95.94
Skrzynki wewnętrzne Skrzynka wewnętrzna TPR-15/25/10 pełna 43.00 52.89
Skrzynki wewnętrzne Skrzynka wewnętrzna TPR-30/20/10 L pełna 67.00 82.41
Skrzynki wewnętrzne Skrzynka wewnętrzna TPR-35/55/40 - Rack 6U 19" 169.00 207.87
Skrzynki wewnętrzne Skrzynka wewnętrzna TPR-40/40/14 105.00 129.15
Skrzynki wewnętrzne Skrzynka wzmocniona M-50/50/20 WZM 219.00 269.37
Skrzynki wzmocnione M-50/50/20 ST 140.00 172.20
Skrzynki wzmocnione Skrzynka do montazu naściennego M-58/58/30 ST 213.00 261.99
Skrzynki wzmocnione Skrzynka wewnętrzna do montażu naściennego M-40/30/20 ST 105.00 129.15
Skrzynki zewnętrzne Skrzynka MZ-62/61/30 225.00 276.75
Skrzynki zewnętrzne Skrzynka MZ-62/61/30 L 262.00 322.26
Skrzynki zewnętrzne Skrzynka SM 18U 90/55/50 500.00 615.00
Skrzynki zewnętrzne Skrzynka SM-42/55/32 229.00 281.67
Skrzynki zewnętrzne Skrzynka SM-50/55/41 Rack 19" 9U 349.00 429.27
Software AP Router 6.1 - licencja 4,90 6,03
Software Mikrotik OS Level 5 199.00 244.77
Software Mikrotik OS Level4 107.00 131.61
Software Mikrotik OS Level4 na DOM 1024MB (IDE 40pin) 212.00 260.76
Software NAPRAWA KLUCZA LICENCJI 60.00 73.80
Software RadioOS BIS ultraszybki bridge dla RouterStation PRO 49,00 60,27
Software RadioOS PRIME ultraszybki bridge dla RouterBoard 25,00 30,75
Splitery 1:16 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M 63.41 78.00
Splitery 1:16 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR BLOCK TYPE 900UM 1 25.20 31.00
Splitery 1:2 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M 18.51 22.77
Splitery 1:2 PLC SPLITTER SC/APC BLOCK TYPE 900UM 1M 22.31 27.44
Splitery 1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M 23.58 29.00
Splitery 1:32 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M 111.38 137.00
Splitery 1:4 PLC SPLITTER SC/APC BLOCK TYPE 900UM 1M 25.50 31.37
Splitery 1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M 28.00 34.44
Splitery 1:4 SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM 1.5M 14.00 17.22
Splitery 1:8 PLC SPLITTER ABS MODULE 2.0MM 1.5M SC/APC 47.50 58.43
Splitery 1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M 35.77 44.00
Splitery 1:8 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM 15.85 19.50
Sprzęt pomiarowy Analizator widma SPECTRAN HF-4060 REV.3 1999,00 2458,77
Switche MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox 240.00 295.20
Switche RouterBoard 260GSP 174.60 214.76
Switche Routerboard CRS 112-8G-4S-IN 430.00 528.90
Switche Routerboard CRS106-1C-5S 172.00 211.56
Switche Routerboard CRS109-8G-1S-2HnD-IN 452.00 555.96
Switche Routerboard CRS112-8P-4S-IN PoE 542.60 667.40
Switche RouterBoard CRS125-24G-1S-IN 555.00 682.65
Switche RouterBoard CRS210-8G-2S+IN 579,00 712,17
Switche RouterBoard CRS212-1G-10S-1S+IN 626.10 770.10
Switche Routerboard CRS326-24G-2S+RM 630.00 774.90
Switche Routerboard CSS326-24G-2S+RM 395.00 485.85
Switche TP-Link TL-SF1005D 26.00 31.98
Switche TP-Link TL-SF1008D 36.00 44.28
Switche Ubiquiti Edge Switch ES-8XP 655.00 805.65
Switche 16-portowe Switch TL-SF1016 RACK 16 portów 10/100Mb/s 130.00 159.90
Switche 16-portowe T2600G-18TS (TL-SG3216) 16xGE, 2xSFP zarządzalny 447.00 549.81
Switche 16-portowe TL-SG2216 16xGE 2xSFP RACK, SMART 382.00 469.86
Switche 16-portowe TL-SL2218 16x10/100 2xGE 2xSFP RACK SMART 289.00 355.47
Switche 16-portowe TP-Link TL-SF1016D 80.00 98.40
Switche 16-portowe TP-Link TL-SG1016 Switch Gigabit 16 portów RACK 19U 362.00 445.26
Switche 16-portowe Tplink TL-SF1016DS 16 portowy przełącznik RACK 13" 109.70 134.93
Switche 16-portowe TPLINK TL-SG1016D SWITCH Metal case Rackmount 182.00 223.86
Switche 24-portowe NETIS Switch 24p 10/100 ST3124P 100.00 123.00
Switche 24-portowe T1500-28TC TL-SL2428 24xFE, 4xGE 2xSFP RACK SMART T1500-28TC 365.00 448.95
Switche 24-portowe T1600G-28TS (TL-SG2424) 24xGE, 4xSFP SMART 455.00 559.65
Switche 24-portowe T2500-28TC (TL-SL5428E) 24xFE 4xGE, 4xSFP zarządzalny 577.00 709.71
Switche 24-portowe TL-SL3428 24xFE 4xGE, 2xSFP zarządzalny 609.00 749.07
Switche 24-portowe TP LINK T1700G-28TQ 24xGE 4xSFP+ SMART 833.00 1024.59
Switche 24-portowe TP LINK TL-SF1024 switch 24 porty 10/100 156.00 191.88
Switche 24-portowe Tplink switch gigabitowy 24 porty TL-SG1024D 321.00 394.83
Switche 24-portowe Ubiquiti Edgeswitch Lite EU ES-24-LITE-EU 832.60 1024.10
Switche 48 portów CISCO 3048TP 48x10/100/1000 4x SFP+ 10GB 1480.00 1820.40
Switche 48 portów Cisco N3K-C3064PQ-10GX 48xSFP+ 4xQSFP+ AC/DC 4300.00 5289.00
Switche 48 portów Cisco N3K-C3064PQ-10GX 48xSFP+ 4xQSFP+ AC/AC 4300.00 5289.00
Switche 48 portów Cisco N3K-C3064PQ-10GX 48xSFP+ 4xQSFP+ DC/DC 4300.00 5289.00
Switche 48 portów T2600G-52TS (TL-SG3452) 48xGE, 4xSFP zarządzalny 1099.00 1351.77
Switche 5-portowe NETIS ST3105G Gigabit 5 portów 63.00 77.49
Switche 5-portowe Netis ST3105S switch 5x 10/100 24.00 29.52
Switche 5-portowe TL-SG105E 5xGE Easy Smart 77.00 94.71
Switche 5-portowe TotoLink S505 28.28 34.78
Switche 5-portowe TP-Link TL-SF1005D 26.00 31.98
Switche 5-portowe Tplink Switch 5p gigabit TL-SG1005D 53.50 65.81
Switche 5-portowe Tplink Switch 5p gigabit TL-SG105 65.00 79.95
Switche 8-portowe TP-Link switch gigabit TL-SG108 81.00 99.63
Switche 8-portowe TP-LINK T2500G-10TS (SG3210) 8x GE 2xSFP, zarządzlany 315.00 387.45
Switche 8-portowe TP-Link TL-SF1008D 36.00 44.28
Switche 8-portowe Tplink Switch 8p gigabit TL-SG1008D 79.00 97.17
Switche PoE T1600G-28PS (TL-SG2424P) 24xGE PoE+, 4xSFP SMART 989.00 1216.47
Switche PoE T2600G-28MPS (TL-SG3424P) 24xGE PoE, 2xSFP zarządzalny 1265.00 1555.95
Switche PoE TL-SG108PE 8xGE 4xPoE Easy Smart 195.10 239.97
Switche PoE TP-LINK TL- SG1008P 8xGE, 4xPoE 209.00 257.07
Switche PoE TP-LINK TL-SG1008PE 8 gigabit POE 449.00 552.27
Switche PoE Tplink TL-SF1008P 8 portowy przełącznik 4x PoE 155,00 190,65
Switche PoE Łącznik 2 x switch POE 9-56V RACK 19U 8.00 9.84
Szafy Rack i akcesoria Cokół uniwersalny do szaf wiszących 19" regulowany 245.73 302.25
Szafy Rack i akcesoria Element do montażu urządzeń w szafach RACK 10 szt 5.53 6.80
Szafy Rack i akcesoria Korytko Grzebieniowe T1 40x40 2m 18.00 22.14
Szafy Rack i akcesoria Listwa zasilająca 19" - 5x230V z wyłącznikiem 73.27 90.12
Szafy Rack i akcesoria Listwa zasilająca 19" - 8x230V z wyłącznikiem 79.50 97.79
Szafy Rack i akcesoria Listwa zasilająca 19"- 7x230V z wyłącznikiem i zabezpieczeniem 77.24 95.01
Szafy Rack i akcesoria Organizator kabli 19" 1U z pokrywą 21.00 25.83
Szafy Rack i akcesoria Organizator kabli 1U 19" z pokrywą maskującą 34.74 42.73
Szafy Rack i akcesoria Organizator kabli 1U 19" z uszami plastikowymi 29.19 35.90
Szafy Rack i akcesoria Organizator kabli krosowych 1U 19" 27.29 33.57
Szafy Rack i akcesoria Panel wentylacyjny 19" 1U, 4 wentylatory, termostat, kolor szary 512.20 630.01
Szafy Rack i akcesoria Półka stała 19" 1U głębokość 350 mm 48.30 59.41
Szafy Rack i akcesoria Półka stała 19" 1U głębokość 450 mm 102.32 125.85
Szafy Rack i akcesoria Półka stała 19" 1U głębokość 650 mm 79.00 97.17
Szafy Rack i akcesoria Szafa wisząca 19" 21U 600x600 1049.00 1290.27
Szafy Rack i akcesoria Wentylator do szafki 19" naściennej 120x120x38mm 40.65 50.00
Tacki spawów Tacka spawów 24J 15.00 18.45
Tacki spawów Tacki spawów na 12 osłonek spawów 9.50 11.69
Telewizja cyfrowa DVB-T Antena do cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T Cabletech ANT0518 30,00 36,90
Telewizja cyfrowa DVB-T Kabel gniazdo F-gniazdo F okienny 3.90 4.80
Telewizja cyfrowa DVB-T Profesjonalny zestaw antenowy z polaryzacją H/V Dipol 15/5-12/21 59.90 73.68
Telewizja cyfrowa DVB-T Przejście gniazdo F - wtyk antenowy 1.50 1.85
Telewizja cyfrowa DVB-T Separator zasilania AZS-04/1 'F' AMS 11.36 13.97
Telewizja cyfrowa DVB-T Symetryzator antenowy 1-12+UKF 2.85 3.50
Telewizja cyfrowa DVB-T SYMETRYZATOR ANTENOWY KANAŁY 21-69 (C0002) 5.40 6.64
Telewizja cyfrowa DVB-T Wzmacniacz antenowy LNA-177 30dB (B4009) 14.80 18.20
Telewizja cyfrowa DVB-T Wzmacniacz antenowy LNA-188 32dB ekranowany (B4010) 16.00 19.68
Telewizja cyfrowa DVB-T Złącze F nakręcane 7,2 mm 0.49 0.60
Themax ULD RAPTOR Płytka zamontowana 300.00 369.00
Themax ULD TMX ULD-EPA 5,00 6,15
Themax ULD TMX ULD-EPA-CF 10,00 12,30
Tinycontrol Czujnik BME280 temperatury wilgotności ciśnienia do Arduino 31.71 39.00
Tinycontrol Czujnik CO2 MH-Z16 I2C/UART Arduino 161.79 199.00
Tinycontrol Czujnik natęzenia PRĄDU Indukcyjny SCT-013-000 100A 24.38 29.99
Tinycontrol CZUJNIK NATĘZENIA PRĄDU INDUKCYJNY SCT-013-015 23.50 28.91
Tinycontrol CZUJNIK NATĘZENIA PRĄDU INDUKCYJNY SCT-013-020 23.50 28.91
Tinycontrol Czujnik wilgotności i temperatury AM2320 na kablu 1mb 19.51 24.00
Tinycontrol Czujnik Zmierzchu do LK3 8.05 9.90
Tinycontrol GIGABITOWY POEINJECTOR 5G7A 250.00 307.50
Tinycontrol Lan Kontroler V2.5 145.00 178.35
Tinycontrol Lan Kontroler V3 199.00 244.77
Tinycontrol MODUL LK3 OLED/RTC/I2C Blue Expansion 47.97 59.00
Tinycontrol MODUL LK3 OLED/RTC/I2C White Expansion 47.97 59.00
Tinycontrol MODUŁ LK3 OLED/RTC/I2C Dual Yellow-Blue Expansion 47.97 59.00
Tinycontrol Moduł do LK3 TR12 48.00 59.04
TinyControl Przetwornica DC/DC 120W 12/24/48/56V 450.00 553.50
Tinycontrol SPLITER RJ12 1Wire/i2c/ DS18B20 DO LK2 / LK3 z Przedłużaczem 20.00 24.60
Tinycontrol Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 5G10A V2 399.00 490.77
Tinycontrol Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 5G10A V2 PRO 421.95 519.00
Tinycontrol Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 6G10A V2 RED 486.00 597.78
Tinycontrol Zarządzalny Switch Gigabitowy z POE 1SFP10G 550.00 676.50
ToughtSwitch /EdgeSwitch/UnifiSw UBIQUITI EdgeSwitch 5XP 317.00 389.91
ToughtSwitch /EdgeSwitch/UnifiSw Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-XG 1898.65 2335.34
ToughtSwitch /EdgeSwitch/UnifiSw Ubiquiti ES-24-LITE - EdgeSwitch 24 bez POE 688.00 846.24
ToughtSwitch /EdgeSwitch/UnifiSw Ubiquiti TOUGH Switch POE PRO 16Ports 1280.00 1574.40
ToughtSwitch /EdgeSwitch/UnifiSw UBIQUITI Unifi Switch US-24 24 porty Gigabit , 2 porty SFP, bez 710.00 873.30
Ubiquiti UBIQUITI ACB-AC Air Cube 248.00 305.04
UBIQUITI UBIQUITI Air Fiber 24 5150.00 6334.50
UBIQUITI UBIQUITI Airfiber 5 3490.00 4292.70
UBIQUITI UBIQUITI Airfiber 5U 3490.00 4292.70
Ubiquiti UBIQUITI EDGEMAX ER-6P 799.00 982.77
Ubiquiti UBIQUITI UF-GP-B+ OPTICAL SFP GPON UP TO 128 UF-NANO 20KM V2 345.50 424.97
Uchwyty Obejma kominowa 5M15 42.00 51.66
Uchwyty QUICKMOUNT PRO QMP LHG 20.50 25.22
Uchwyty Uchwyt antenowy do AntenaBox 19/14PA 5,50 6,77
Uchwyty Uchwyt antenowy komplet 4.50 5.54
Uchwyty Uchwyt Bracket do Loco 8.50 10.46
Uchwyty Uchwyt Bracket do SXT 8.00 9.84
Uchwyty Uchwyt do łączenia masztów OZP-50/50 9.00 11.07
Uchwyty UCHWYT MASZTOWY 30/25 21.10 25.95
Uchwyty UCHWYT MASZTOWY 30/60 25.70 31.61
Uchwyty UCHWYT MASZTOWY 50/22 24.80 30.50
Uchwyty Uchwyt murowy 13L10 5,50 6,77
Uchwyty UCHWYT MUROWY 13L10 ATS 8.10 9.96
Uchwyty Uchwyt murowy 25/21 blach 4 otwory 13.70 16.85
Uchwyty Uchwyt murowy 25/25 11.50 14.15
Uchwyty Uchwyt murowy 25/35 17.30 21.28
Uchwyty Uchwyt murowy 30/60 22.80 28.04
Uchwyty Uchwyt murowy 50/25 12,70 15,62
Uchwyty Uchwyt murowy 50L15 24.74 30.43
Uchwyty Uchwyt murowy 50L25 36.30 44.65
Uchwyty Uchwyt murowy 50L7 17.99 22.13
Unifi 3-PACK Ubiquity UniFi AP MIMO 2,4ghz 636.00 782.28
Unifi UBIQUITI UAP-AC-HD UNIFI ACCESS POINT AC HD, AC1700, MU-MIMO 4X4 1212.00 1490.76
Unifi UBIQUITI UAP-nanoHD 595.94 733.00
Unifi Ubiquiti UniFi AP AC Mesh Pro 549.00 675.27
Unifi Ubiquiti Unifi Switch US-16-150W 1000.00 1230.00
Unifi Ubiquiti Unifi Switch US-8 329.00 404.67
Unifi Ubiquiti Unifi Switch US-8 5pack 1419,00 1745,37
Unifi Ubiquiti UniFi UAP Pro 620.00 762.60
Unifi Ubiquiti UniFi UAP Pro 3-pack 1425.00 1752.75
Unifi Ubiquiti USG UniFi Security Gateway 364.00 447.72
Unifi Ubiquiti UVC-G3-LED 244.00 300.12
Unifi Ubiquity UniFi AP MIMO 2,4ghz 227.00 279.21
UPS/Listwy Listwa zasilająca 19" - 5x230V z wyłącznikiem 73.27 90.12
UPS/Listwy Listwa zasilająca 19" - 8x230V z wyłącznikiem 79.50 97.79
UPS/Listwy Listwa zasilająca 19" gniazdo 9 x IEC320 C13 wtyk IEC320 C14 59.00 72.57
UPS/Listwy Listwa zasilająca 19"- 7x230V z wyłącznikiem i zabezpieczeniem 77.24 95.01
UPS/Listwy Listwa zasilająca 19"- 9x230V z dioda LED 45.50 55.97
UPS/Listwy Listwa zasilająca biała 3m 3gn 20.90 25.71
UPS/Listwy Listwa zasilająca czarna 1,5m 5gn 17.80 21.89
UPS/Listwy Listwa zasilająca czarna 1,5m 3 gn 13.40 16.48
UPS/Listwy Listwa zasilająca czarna 1,5m 4 gn 14.40 17.71
UPS/Listwy Quer UPS Micropower 2000 ( offline, 2000VA / 1200W , 230 V,50Hz) 550.00 676.50
Urządzenia zintegrowane DISC Lite5 140.00 172.20
Urządzenia zintegrowane MikroTik RouterBOARD LHG XL 2nD 194.50 239.24
Urządzenia zintegrowane RBSXTG-6HPnD 291.50 358.55
Urządzenia zintegrowane Routerboard BaseBox2 RB912UAG-2HPND-OUT 249,00 306,27
Urządzenia zintegrowane Routerboard BaseBox5 RB912UAG-5HPND-OUT 241.00 296.43
Urządzenia zintegrowane RouterBOARD LDF 5 107.00 131.61
Urządzenia zintegrowane RouterBoard LHG 2 189.00 232.47
Urządzenia zintegrowane RouterBOARD LHG 5 169.50 208.49
Urządzenia zintegrowane RouterBOARD LHG HP5 (High Power) 206.00 253.38
Urządzenia zintegrowane RouterBOARD LHG XL HP5 237.00 291.51
Urządzenia zintegrowane ROUTERBOARD OMNITIK U-5HND 250.50 308.12
Urządzenia zintegrowane ROUTERBOARD OMNITIK UPA-5HND PoE 299.00 367.77
Urządzenia zintegrowane Routerboard SXT LITE-5 177.00 217.71
Urządzenia zintegrowane Routerboard SXT LTE kit 372.00 457.56
Urządzenia zintegrowane RouterBOARD SXTG-5HPnD - SAr2 5GHz High Power 269.00 330.87
Urządzenia zintegrowane RouterBoard SXTsq Lite5 137.50 169.13
Urządzenia zintegrowane RouterBoard SXTsq5HPnD High Power 152.00 186.96
Urządzenia zintegrowane RouterBoard wAP LTE kit 335.70 412.91
Urządzenia zintegrowane ROUTERBOARD WIRELESS WIRE DISH LHGG-60AD 60GHZ 946.00 1163.58
Urządzenia zintergowane AC MikroTik RouterBOARD LDF G-5acD 146,50 180,20
Urządzenia zintergowane AC RouterBoard 911G-5HPacD-QRT AC 595.00 731.85
Urządzenia zintergowane AC RouterBOARD CAP-AC RBCAPGI-5ACD2ND 206.00 253.38
Urządzenia zintergowane AC RouterBOARD DynaDish G-5HacD 459.00 564.57
Urządzenia zintergowane AC Routerboard OmniTIK 5 ac 323.00 397.29
Urządzenia zintergowane AC Routerboard OmniTIK 5 PoE ac 355.00 436.65
Urządzenia zintergowane AC RouterBoard RBMetalG-52SHPacn 380.00 467.40
Urządzenia zintergowane AC Routerboard SAR RBSXTG-5HPacD-SA Sektor 358.00 440.34
Urządzenia zintergowane AC RouterBoard SXTsq 5 ac 167.00 205.41
VOIP Grandstream HT ATA 801 115.00 141.45
VOIP Grandstream HT503 bramka VoIP 99,00 121,77
VOIP Grandstream HT704 bramka VoIP 123,50 151,91
VOIP Grandstream HT802 bramka VOIP 126.00 154.98
VOIP Grandstream HT812 bramka VOIP 149.00 183.27
VOIP Grandstream HT814 bramka VOIP 335.00 412.05
WaveArena AntenaBOX 2,4GHz/PA14 55.00 67.65
Wtyki RJ, osłony Osłona na wtyk RJ45 50 szt. 15.00 18.45
Wtyki RJ, osłony Ubiquiti GROUND TC CONNECTORS RJ-45 2.92 3.59
Wtyki RJ, osłony Wtyk RJ45 100 szt. 29.00 35.67
Wtyki RJ, osłony Wtyk RJ45 100 szt. Kat.6 UTP 58.50 71.96
Wtyki RJ, osłony Wtyk RJ45 FTP ekranowany 100szt 46.00 56.58
Wtyki RJ, osłony Wtyk RJ45 STP kat.5e 22-24 AWG NA GRUBY DRUT 3.10 3.81
Wyprzedaż 2x ANTENA KIERUNKOWA DWUPOLARYZAC 5G30 DISH + uchwyt do ROCKET M 89,00 109,47
Wyprzedaż Airlive Video Rekorder NVR4 220,00 270,60
Wyprzedaż ALIX.3D2 komputer jednopłytowy 149,00 183,27
Wyprzedaż ALIX.3D3 komputer jednopłytowy 199,00 244,77
Wyprzedaż Antena sektorowa 5 GHz SA 60-18 99,00 121,77
Wyprzedaż AXON NET PROTECTOR PROFESSIONAL 49,99 61,49
Wyprzedaż Bitlomat 100 antenna 16 DBI 49,00 60,27
Wyprzedaż Bitlomat 200 CPE Base station with antena 90 degree 99,00 121,77
Wyprzedaż Cisco SPA502G IPF Ready 179,00 220,17
Wyprzedaż Dbii Networks F33 99,00 121,77
Wyprzedaż Edimax PCMCIA 10/100 EP-4103 DL 9,00 11,07
Wyprzedaż Intellus IC1 kompaktowa płyta sieciowa 2xminiPCI Gigabit JA76PF2 49,00 60,27
Wyprzedaż Karta mPCI JA33MP0 3,3-3,5 GHz MMCX 19,00 23,37
Wyprzedaż Karta mPCI JA47MP0 4,7-4,9 GHz MMCX 29,00 35,67
Wyprzedaż Klawiatura + ETUI Tablet epada 10" 4,00 4,92
Wyprzedaż Promiennik dla DAVH 30 podwójna polaryzacja 270.00 332.10
Wyprzedaż PRZETWORNICA OPENFRAME PO-V4 12V/3,3V 6A OEM 15.00 18.45
Wyprzedaż RALINK WIPR-3012 PCI OEM - następca kanciaka 9,00 11,07
Wyprzedaż Router OpenWrt TP-MR3220 16/64MB POE LEDE WIFI 24.99 30.74
Wyprzedaż Siatka AirGrid 11x14 (Nowy typ,komplet) 8.00 9.84
Wyprzedaż Siatka AirGrid 17x24 (Nowy typ,komplet) 8.00 9.84
Wyprzedaż TP-LINK TL-SC3130G Bezprzewodowa kamera IP 115,00 141,45
Wyprzedaż TP-Link TL-WN811N Karta 802.11n 300Mb/s 19,00 23,37
Wyprzedaż Tylny panel obudowy do Alixa 3D3 5.00 6.15
Wyprzedaż WILIBOARD WBD-111 19,00 23,37
Wzmacniacze i splitery Planet POE 100SK ( 100 + 100s KOMPLET) 19,00 23,37
Wzmacniacze i splitery TP-LINK TL-WA850RE Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, 71.00 87.33
Zasilacze Buforowe Moduł buforujący MB-500 - 24V OEM 67.00 82.41
Zasilacze Buforowe Moduł buforujący MB-500-V.2 - 12V OEM 62.00 76.26
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy 24V 8p PoE RACK 19 399.00 490.77
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy AD-155A 13.8V 10.5A 148.80 183.02
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy AD-155C 54V 2.7A Ibat-0,6A 188.00 231.24
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy AD-55A 13,8V 3,5A 93.07 114.48
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy AD-55B 27,6V 1.8A 96.30 118.45
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy EL-25B 13V 25W 111.00 136.53
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy SCP-35-12 13.8V 2.6A 63.00 77.49
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy SCP-35-24 27.6V 1.4A 63.00 77.49
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy SCP-50-12 13.8V 3.6A 64.00 78.72
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy SCP-50-24 27.6V 1.8A 67.00 82.41
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy SCP-75-12 13.8V 5.4A 86.00 105.78
Zasilacze Buforowe Zasilacz buforowy SCP-75-24 27.6V 2.7A 74.00 91.02
Zasilacze Buforowe Zasilacz HLG-60H-24B 125.00 153.75
Zasilacze Buforowe w szafkach SZAFKA Z ZASILACZEM BUFOROWYM ZBF-12V-3A-17-C 115.00 141.45
Zasilacze Buforowe w szafkach SZAFKA Z ZASILACZEM BUFOROWYM ZBF-12V-4A-7AH-C 130.00 159.90
Zasilacze impulsowe Zasilacz 19V 3,95A 49.30 60.64
Zasilacze impulsowe Zasilacz 19V 4,74A 48.30 59.41
Zasilacze impulsowe Zasilacz 19v/3.16A 48.10 59.16
Zasilacze impulsowe Zasilacz 24V 1.6A DVE 45.90 56.46
Zasilacze impulsowe Zasilacz 24V 150W 85.00 104.55
Zasilacze impulsowe Zasilacz 48V 1.5A 52.10 64.08
Zasilacze impulsowe Zasilacz DELTA DIN 24V 10A DRP024V240W1BN 245.59 302.08
Zasilacze impulsowe Zasilacz DELTA na szynę DIN DRU-24V40ABN 215.00 264.45
Zasilacze impulsowe Zasilacz DELTA na szyne DIN 12V 60W 4,5A 73.50 90.41
Zasilacze impulsowe Zasilacz DELTA na szynę DIN 24V 240W 10A 225.00 276.75
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy 12V/1A 15.30 18.82
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy 12V/3A 24.20 29.77
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy 12V/5A 24,00 29,52
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy 18V/1A 11,50 14,15
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy 24V / 2A 21,00 25,83
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy 24V 1A 19.00 23.37
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy 24V/1A do instalacji LED 11,00 13,53
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy 24V/6,25A 69.00 84.87
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy GLG-60-24 80.00 98.40
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowy NDR 48V/120W/2.5A zasilacz na szynę DIN 96.00 118.08
Zasilacze impulsowe Zasilacz impulsowz CLG-150-12 179.00 220.17
Zasilacze impulsowe Zasilacz modułowy Delta PMT-48V150W1AA 70.00 86.10
Zasilacze impulsowe Zasilacz na szynę DIN DP-45 12V 3.5A 43,00 52,89
Zasilacze impulsowe Zasilacz stabilizowany 130W RS-150-5 Mean Well 88.00 108.24
Zasilacze impulsowe Zasilacz stabilizowany 150W RS-150-12 Mean Well 88.00 108.24
Zasilacze impulsowe Zasilacz stabilizowany 150W RS-150-24 Mean Well 84.00 103.32
Zasilacze PoE Gigabitowy zasilacz PoE 48V-0.5A 802.11af 42.00 51.66
Zasilacze PoE Zasilacz impulsowy 24V-1A POE z LED 19.00 23.37
Zasilacze PoE Zasilacz impulsowy 12V/1A POE z LED 18.50 22.76
Zasilacze PoE Zasilacz impulsowy 24V/1.6A POE, LED 24.00 29.52
Zasilacze PoE Zasilacz PoE 48V 1A uziemienie 29,00 35,67
Zasilacze PoE Zasilacz Ubiquiti GIGABIT POE-48 0,5A 55.70 68.51
Zasilacze PoE Zasilacz Ubiquiti POE-24 0.5A 29.00 35.67
Zasilacze PoE Zasilacz Ubiquiti POE-24 1A 39.00 47.97
Zasilacze PoE Zasilacz Ubiquiti POE-48 0.5A 37.00 45.51
ZTE, inni EXTRALINK JOWISZ ONU EPON 1GE 94.00 115.62
ZTE, inni TP LINK TX-6610 1-portowy, gigabitowy terminal GPON 108.00 132.84
ZTE, inni ZTE 601 GPON v 6.0 83.00 102.09
ZTE, inni ZTE F400 GPON ONT 123.00 151.29
ZTE, inni ZTE F401 EPON ONU 89.30 109.84
Złączki Beczka N wtyk - N gniazdo (kątowa) 22.45 27.61
Złączki Beczka N-gniazdo -> N-gniazdo kątowa 18.50 22.76
Złączki Beczka N-gniazdo -> RP-SMA-gniazdo 11.65 14.33
Złączki Beczka N-gniazdo -> RP-SMA-wtyk 12.00 14.76
Złączki Beczka N-gniazdo->N gniazdo 10.86 13.36
Złączki Beczka N-wtyk -> RP-SMA-gniazdo 11.05 13.59
Złączki Beczka N-wtyk -> RP-SMA-wtyk 10.74 13.21
Złączki Beczka N-wtyk -> SMA-gniazdo 22.40 27.55
Złączki Beczka N-wtyk -> SMA-wtyk 22.00 27.06
Złączki Beczka N-wtyk->N-wtyk 11.50 14.15
Złączki Beczka RPSAM wtyk / RPSMA gniazdo 8.00 9.84
Złączki Taśma samowulkanizacyjna 2501 0,5mm 21.00 25.83
Złączki Taśma samowulkanizacyjna 2504 0,7mm 26.15 32.16
Złączki Zaciskarka do złącz koncentrycznych 40.10 49.32
Złączki Złącze N - gniazdo H155/RF5 6.30 7.75
Złączki Złącze N - wtyk H1000/RF10/MRC400 7.37 9.07
Złączki Złącze N - wtyk H155/RF5 5.10 6.27
Złączki Złącze N gniazdo na H1000/RF10/MRC400 7.50 9.23
Złączki Złącze N wtyk RF7/MRC300 6.00 7.38
Złączki Złącze N/m katowe zaciskane na MRC400 26.40 32.47
Złączki Złącze Nm Kątowe na CNT-400 Andrew 62.00 76.26
Złączki Złącze RP-SMA 10 szt. 34.00 41.82
Złączki Złącze RP-SMA 100 szt. 262.00 322.26
Złączki Złącze RP-SMA gniazdo -> H-155 3.78 4.65
Złączki Złącze RP-SMA wtyk H-155 4.04 4.97
Złączki Złącze RP-SMA wtyk RF7/MRC300 6.30 7.75
Złączki Złącze SMA gniazdo H155 6.80 8.36
Złączki Złącze SMA Wtyk na kabel H155 5.15 6.33
Dalej
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Adapter PoE para - injektor i spliter
2.NanoStation LOCO M5
3.Zasilacz impulsowy 24V-1A POE z LED
4.AntenaBOX 5GHz/PA19 pod płytę RB411/RB711ufl
5.TPlink-WR841N Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s
Promocje
AirMax Dual Omni 2G13
AirMax Dual Omni 2G13
795,00 PLN
790,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl