www.wirelesslan.pl » Sklep » Światłowody » Moduły i karty światłowodowe
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery światłowodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable Światłowodowe
   Moduły i karty światłowodowe
   Mufy i przełącznice
   Narzędzia i osprzęt
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
UBIQUITI EdgeSwitch 5XP
UBIQUITI EdgeSwitch 5XP
317,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
 Produkty
Pokaż: 
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 produktów) Stron:  1 
    Producent+   Nazwa produktu   Cena   Dostępność 
 MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D  Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm   Mikrotik   MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm   160,00 PLN  Średnia ilość
 MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D  Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm   Mikrotik   MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm   48,60 PLN  Średnia ilość
 Mikrotik wkładka SFP-S-RJ01   Mikrotik   Mikrotik wkładka SFP-S-RJ01   79,50 PLN  Mała ilość
 MODUŁ SFP MM 1.25 LC 550M 850NM DDM      MODUŁ SFP MM 1.25 LC 550M 850NM DDM   53,00 PLN  Średnia ilość
 Moduł SFP WDM LC 20 km      Moduł SFP WDM LC 20 km   155,00 PLN  Mała ilość
 SFP RJ45 1.25G 100M (1000BASE-T)   Inni   SFP RJ45 1.25G 100M (1000BASE-T)   82,00 PLN  Średnia ilość
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 produktów) Stron:  1 
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm
2.Mikrotik wkładka SFP-S-RJ01
3.MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm
4.Moduł SFP WDM LC 20 km
5.SFP RJ45 1.25G 100M (1000BASE-T)
Promocje
Routerboard R11e-2HnD
Routerboard R11e-2HnD
104,00 PLN
89,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl