www.wirelesslan.pl » Sklep
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urzadzenia AC
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
FIBERTECHNIC AERO FLAT Z-XOTKTCDP 2J G.652D 1,2KN SPAN 70M
FIBERTECHNIC AERO FLAT Z-XOTKTCDP 2J G.652D 1,2KN SPAN 70M
2,20 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
Witaj w naszym sklepie!
 Witaj Gościu! Czy chciałbyś się zalogować? Czy może wolałbyś założyć nowe konto?


***PROMOCJA***
Dla wszystkich, którzy złożą zamówienie na minimum 1000zł netto,
(przy formie płatności przelew z góry) i wybiorą transport
kurierem DHL - transport *GRATIS!*




Szanowni Państwo,

Miło nam powitać Państawa w naszym sklepie internetowym. Znajdziecie w nim produkty sieci komputerowych, a w szczególności sieci bezprzewodowych WLAN.
Mamy nadzieje, że szeroka oferta zadowoli zarówno nabywców indywidualnych, jak i firm specjalizujących sie w udostępnianiu internetu drogą radiowa.

POLECAMY! PROMOCJA!

UCHWYT MASZTOWY 50/22

Dzisiejsza cena
30,26 PLN brutto




Jesteśmy także dystrybutorem następujących producentów:

Mikrotik - platformy Routerboard do budowy sieci bezprzewodowych
Motorola Canopy - profesjonalny, szerokopasmowy system bezprzewodowy. Nasza firma posiada status ACSP (Authorized Canopy Solutions Provider).
Elboxrf - anteny mikropaskowe TetraAnt
Ubiquiti Networks - gotowe rozwiązania do budowy sieci bezprzewodowych


Po zalogowaniu do sklepu klient ma dostęp do niższych cen, różne poziomy zależne od przynanej grupy rabatowej, promocji, historii zamowień.
Zapraszamy serdecznie.

Wireless LAN, znana również pod nazwą WaveLAN, jest technologią pozwalającą połączyć komputery na dość niewielką odległość bez żadnych przewodów. Przeważnie medium transmisyjnym są fale radiowe o częstotliwości 2,4 GHz. Dla porównania dodam, że telefony komórkowe pracujące w systemie DCS pracują na częstotliwości 1800 MHz. Można spotkać również sieci pracujące na częstotliwości 900MHz i 5GHz.

• więcej informacji o Wireless LAN
Nasze produkty

Obiektyw 2,5mm EVR mini


Akumulator MWpower 12V 7Ah


Zasilacz Ubiquiti POE-48 0.5A


Cambium Networks ePMP 2000 Smart Beamforming Antenna


Ubiquiti Gigabit Adapter INS-3AF-I-G


JIROUS GENTLEBOX JC-219 MMCX 5.1-5.9 GHZ 19DBI


Zarządzalna listwa zasilająca IP Power Socket 6G10 V2 IEC 320


PATCHCORD SM SC/UPC-SC/APC DUP 3.0MM 1M


Interline antena dookólna HORIZON MAXI 12 dBI 2.4GHz


TinyESP – WiFi Kontroler OLED 0.96″


Moduł SFP 1.25 Gbit SC 20 km SM WDM (1310+1550)


PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX 9/125 3MM 1M

Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.NanoStation LOCO M5
2.Zasilacz impulsowy 24V-1A POE z LED
3.AntenaBOX 5GHz/PA19 pod płytę RB411/RB711ufl
4.TPlink-WR841N Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s
5.PoE injector kostka
Promocje
Zasilacz impulsowy 24V / 2A
Zasilacz impulsowy 24V / 2A
28,00 PLN
21,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7g, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl