www.wirelesslan.pl » Sklep » Mikrotik
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
ZTE 601 GPON v 3.0 4.0
ZTE 601 GPON v 3.0 4.0
70,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
 Produkty
Pokaż: 
Wyświetlono rekordy od 1 do 20 (z 88 produktów) Stron:  1  2  3  4  5  [Następna >>] 
    Producent+   Nazwa produktu   Cena   Dostępność 
ANTENA MANT LTE 5O  Mikrotik  ANTENA MANT LTE 5O  62,50 PLN  Mała ilość
DISC Lite5  Mikrotik  DISC Lite5  140,00 PLN  Duża ilość
Nowość!
Konektor Flex-guide  Mikrotik  Konektor Flex-guide  26,50 PLN  Średnia ilość
Mikrotik antena sektorowa MTAS-5G-19D120  Mikrotik  Mikrotik antena sektorowa MTAS-5G-19D120  301,00 PLN  Mała ilość
MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox  Mikrotik  MikroTik CRS105-5S-FB FiberBox  240,00 PLN  Średnia ilość
Mikrotik karta miniPCI R5SHPn  Mikrotik  Mikrotik karta miniPCI R5SHPn  132,00 PLN  99,00 PLN  Duża ilość
Mikrotik miniPCI-e R11e-2HPnD 802.11 b/g/n dual chain  Mikrotik  Mikrotik miniPCI-e R11e-2HPnD 802.11 b/g/n dual chain  101,00 PLN  Mała ilość
Mikrotik patchcort/kabel połączeniowy SFP+ 3m  Mikrotik  Mikrotik patchcort/kabel połączeniowy SFP+ 3m  108,80 PLN  Średnia ilość
Mikrotik quickMOUNT  Mikrotik  Mikrotik quickMOUNT  10,50 PLN  Duża ilość
Mikrotik quickMOUNT extra  Mikrotik  Mikrotik quickMOUNT extra  21,00 PLN  Średnia ilość
MikroTik RouterBOARD LDF G-5acD  Mikrotik  MikroTik RouterBOARD LDF G-5acD  151,00 PLN  146,50 PLN  Średnia ilość
MIKROTIK ROUTERBOARD M11G 1X MINIPCIE, 1X SIM  Mikrotik  MIKROTIK ROUTERBOARD M11G 1X MINIPCIE, 1X SIM  107,00 PLN  Średnia ilość
MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM  S+31DLC10D  Mikrotik  MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM S+31DLC10D  456,50 PLN  Tylko na zamówienie
Nowość!
MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D  Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm  Mikrotik  MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm  160,00 PLN  Średnia ilość
MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D  Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm  Mikrotik  MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm  48,60 PLN  Średnia ilość
Mikrotik wkładka SFP-S-RJ01  Mikrotik  Mikrotik wkładka SFP-S-RJ01  79,50 PLN  Średnia ilość
MikroTik Woobm-USB  Mikrotik  MikroTik Woobm-USB  39,50 PLN  Duża ilość
NAPRAWA KLUCZA LICENCJI  Mikrotik  NAPRAWA KLUCZA LICENCJI  60,00 PLN  Średnia ilość
Przetwornica napięcia 48/24V 802.3af PoE gigabit RBGPOE-CON-HP  Mikrotik  Przetwornica napięcia 48/24V 802.3af PoE gigabit RBGPOE-CON-HP  72,00 PLN  Mała ilość
QUICKMOUNT PRO QMP LHG  Mikrotik  QUICKMOUNT PRO QMP LHG  20,50 PLN  Duża ilość
Wyświetlono rekordy od 1 do 20 (z 88 produktów) Stron:  1  2  3  4  5  [Następna >>] 
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Adapter PoE para - injektor i spliter
2.NanoStation LOCO M5
3.Zasilacz impulsowy 24V-1A POE z LED
4.AntenaBOX 5GHz/PA19 pod płytę RB411/RB711ufl
5.TPlink-WR841N Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s
Promocje
HG8240  4xGE 2xPOTS
HG8240 4xGE 2xPOTS
167,00 PLN
147,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl