www.wirelesslan.pl » Sklep » Mikrotik
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hap ac2
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hap ac2
193,50 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
 Produkty
Pokaż: 
Wyświetlono rekordy od 21 do 40 (z 113 produktów) Stron: [<< Poprzednia]   1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
    Producent+   Nazwa produktu   Cena   Dostępność 
MikroTik S+RJ10  Mikrotik  MikroTik S+RJ10  178,00 PLN  Mała ilość
MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM  S+31DLC10D  Mikrotik  MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM S+31DLC10D  456,50 PLN  Tylko na zamówienie
Nowość!
MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D  Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm  Mikrotik  MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm  173,00 PLN  Średnia ilość
MikroTik wkładka SFP S-31DLC20D  Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm  Mikrotik  MikroTik wkładka SFP S-31DLC20D Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm  64,50 PLN  Mała ilość
MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D  Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm  Mikrotik  MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm  47,50 PLN  Mała ilość
Mikrotik wkładka SFP-S-RJ01  Mikrotik  Mikrotik wkładka SFP-S-RJ01  79,50 PLN  Średnia ilość
MikroTik Woobm-USB  Mikrotik  MikroTik Woobm-USB  39,50 PLN  Duża ilość
MTAD-5G-30D3 5GHz 30dBi 2x2 MIMO  Mikrotik  MTAD-5G-30D3 5GHz 30dBi 2x2 MIMO  305,00 PLN  279,00 PLN  Średnia ilość
NAPRAWA KLUCZA LICENCJI  Mikrotik  NAPRAWA KLUCZA LICENCJI  60,00 PLN  Średnia ilość
Przetwornica napięcia 48/24V 802.3af PoE gigabit RBGPOE-CON-HP  Mikrotik  Przetwornica napięcia 48/24V 802.3af PoE gigabit RBGPOE-CON-HP  72,00 PLN  Mała ilość
QUICKMOUNT PRO QMP LHG  Mikrotik  QUICKMOUNT PRO QMP LHG  20,50 PLN  Duża ilość
RB2011 Uchwyt do montażu ściennego  Mikrotik  RB2011 Uchwyt do montażu ściennego  26,00 PLN  Mała ilość
RBSXTG-6HPnD  Mikrotik  RBSXTG-6HPnD  291,50 PLN  Średnia ilość
Nowość!
ROUTERBOARD  911G-2HPND DUAL CHAIN  Mikrotik  ROUTERBOARD 911G-2HPND DUAL CHAIN  147,00 PLN  Mała ilość
Nowość!
Routerboard  RB952Ui-5ac2nD-TC  Mikrotik  Routerboard RB952Ui-5ac2nD-TC  138,00 PLN  Średnia ilość
RouterBoard 260GSP  Mikrotik  RouterBoard 260GSP  154,00 PLN  Mała ilość
Routerboard 44Ge 4x10/100/1000Mbps na jednym PCIe  Mikrotik  Routerboard 44Ge 4x10/100/1000Mbps na jednym PCIe  279,39 PLN  149,00 PLN  Średnia ilość
RouterBOARD 911G 5HPnD  Mikrotik  RouterBOARD 911G 5HPnD  148,90 PLN  Duża ilość
RouterBoard 911G-5HPacD-QRT AC  Mikrotik  RouterBoard 911G-5HPacD-QRT AC  595,00 PLN  Mała ilość
Routerboard BaseBox2 RB912UAG-2HPND-OUT  Mikrotik  Routerboard BaseBox2 RB912UAG-2HPND-OUT  268,00 PLN  249,00 PLN  Mała ilość
Wyświetlono rekordy od 21 do 40 (z 113 produktów) Stron: [<< Poprzednia]   1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Adapter PoE para - injektor i spliter
2.NanoStation LOCO M5
3.Zasilacz impulsowy 24V-1A POE z LED
4.AntenaBOX 5GHz/PA19 pod płytę RB411/RB711ufl
5.TPlink-WR841N Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s
Promocje
MTAD-5G-30D3 5GHz 30dBi 2x2 MIMO
MTAD-5G-30D3 5GHz 30dBi 2x2 MIMO
305,00 PLN
279,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl