www.wirelesslan.pl » Sklep » Światłowody » Adaptery światłowodowe
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery światłowodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable Światłowodowe
   Moduły i karty światłowodowe
   Mufy i przełącznice
   Narzędzia i osprzęt
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
UBIQUITI Unifi Switch US-24 24 porty Gigabit , 2 porty SFP, bez
UBIQUITI Unifi Switch US-24 24 porty Gigabit , 2 porty SFP, bez
699,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
 Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 produktów) Stron:  1 
    Producent+   Nazwa produktu   Cena   Dostępność 
 ADAPTER  LC/APC  (SC DUPLEX MOUNT ) SM QUAD      ADAPTER LC/APC (SC DUPLEX MOUNT ) SM QUAD   10,72 PLN  Mała ilość
 ADAPTER  LC/APC  (SC MOUNT) SM DUPLEX      ADAPTER LC/APC (SC MOUNT) SM DUPLEX   4,00 PLN  Duża ilość
 ADAPTER  LC/UPC SM DUPLEX      ADAPTER LC/UPC SM DUPLEX   3,00 PLN  Duża ilość
 Adapter MM SC/PC simplex      Adapter MM SC/PC simplex   1,10 PLN  Średnia ilość
 Adapter SM SC/APC simplex      Adapter SM SC/APC simplex   1,10 PLN  Duża ilość
 SC/UPC DUPLEX SM ADAPTER   Inni   SC/UPC DUPLEX SM ADAPTER   1,46 PLN  Duża ilość
Wyświetlono rekordy od 1 do 6 (z 6 produktów) Stron:  1 
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Adapter SM SC/APC simplex
2.Adapter MM SC/PC simplex
3.ADAPTER LC/APC (SC DUPLEX MOUNT ) SM QUAD
4.SC/UPC DUPLEX SM ADAPTER
5.ADAPTER LC/APC (SC MOUNT) SM DUPLEX
Promocje
Zasilacz impulsowy 12V/5A
Zasilacz impulsowy 12V/5A
36,00 PLN
24,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl