www.wirelesslan.pl » Sklep » Mikrotik » Interfaces
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Ubiquiti
Mikrotik
   Routery
   Switche
   Urządzenia zintegrowane
   Urządzenia zintergowane AC
   Routery wifi
   RouterBoard
   Obudowy
   Interfaces
   Akcesoria, osłony
   Anteny
   Licencje
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 3GHz
Urządzenia 5GHz
Urządzenia 900MHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
IPTV
Tablety
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
T1700G-28TQ 24xGE 4xSFP+ SMART
T1700G-28TQ 24xGE 4xSFP+ SMART
833,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
 Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 16 (z 16 produktów) Stron:  1 
    Producent+   Nazwa produktu   Cena   Dostępność 
 Mikrotik karta miniPCI R2n   Mikrotik   Mikrotik karta miniPCI R2n   81,00 PLN  Średnia ilość
 Mikrotik karta miniPCI R5SHPn   Mikrotik   Mikrotik karta miniPCI R5SHPn   146,76 PLN  Duża ilość
 MIKROTIK KOMPLET MODUŁÓW SFP S-35/53LC20D WDM   Mikrotik   MIKROTIK KOMPLET MODUŁÓW SFP S-35/53LC20D WDM   198,00 PLN  Średnia ilość
 Mikrotik miniPCI-e R11e-2HPnD 802.11 b/g/n dual chain   Mikrotik   Mikrotik miniPCI-e R11e-2HPnD 802.11 b/g/n dual chain   114,95 PLN  Tylko na zamówienie
 Mikrotik miniPCI-e R11e-5HacD   Mikrotik   Mikrotik miniPCI-e R11e-5HacD   147,00 PLN  Mała ilość
Nowość!
 Mikrotik miniPCI-e R11e-5HnD 802.11a/n dual chain   Mikrotik   Mikrotik miniPCI-e R11e-5HnD 802.11a/n dual chain   108,25 PLN  Średnia ilość
 Mikrotik patchcort/kabel połączeniowy SFP+ 1m   Mikrotik   Mikrotik patchcort/kabel połączeniowy SFP+ 1m   84,00 PLN  Średnia ilość
 Mikrotik patchcort/kabel połączeniowy SFP+ 3m   Mikrotik   Mikrotik patchcort/kabel połączeniowy SFP+ 3m   115,50 PLN  Średnia ilość
 MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM  S+31DLC10D   Mikrotik   MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM S+31DLC10D   456,50 PLN  Tylko na zamówienie
Nowość!
 MikroTik wkładka SFP S-31DLC20D  Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm   Mikrotik   MikroTik wkładka SFP S-31DLC20D Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm   66,00 PLN  Średnia ilość
 MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D  Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm   Mikrotik   MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm   52,00 PLN  Średnia ilość
 MikroTik wkładka SFP S-GPON-ONU   Mikrotik   MikroTik wkładka SFP S-GPON-ONU   259,00 PLN  Średnia ilość
 Routerboard R11e-2HnD   Mikrotik   Routerboard R11e-2HnD   106,00 PLN  Mała ilość
 RouterBOARD RB11E miniPCI-e do PCI-E   Mikrotik   RouterBOARD RB11E miniPCI-e do PCI-E   45,00 PLN  19,00 PLN  Średnia ilość
 Routerboard RB14E - 4 sloty miniPCIe do jednego PCIe   Mikrotik   Routerboard RB14E - 4 sloty miniPCIe do jednego PCIe   155,94 PLN  39,00 PLN  Duża ilość
Nowość!
 Mikrotik miniPCI R52nM 802.11a/b/g/n 200mW   Mikrotik   Mikrotik miniPCI R52nM 802.11a/b/g/n 200mW   101,00 PLN  Duża ilość
Wyświetlono rekordy od 1 do 16 (z 16 produktów) Stron:  1 
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Mikrotik miniPCI R52nM 802.11a/b/g/n 200mW
2.Mikrotik karta miniPCI R5SHPn
3.MikroTik wkładka SFP S-31DLC20D Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm
4.MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm
5.Mikrotik karta miniPCI R2n
Promocje
TP LINK TL-MR6400 Bezprzewodowy router 4G LTE, standard N, 300Mb
TP LINK TL-MR6400 Bezprzewodowy router 4G LTE, standard N, 300Mb
379,00 PLN
352,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl