www.wirelesslan.pl » Sklep » Światłowody
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urzadzenia AC
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny 868MHz i inne
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery światłowodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   FIBERTECH ONU,OLT
   Kable Światłowodowe
   Moduły i karty światłowodowe
   Mufy i przełącznice
   Narzędzia i osprzęt
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK
Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK
6600,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
 Kategorie
Konwertery Spawarki ZTE, inni
Adaptery światłowodowe Huawei CATV nadajniki i odbiorniki opt.
FIBERTECH ONU,OLT Kable Światłowodowe Moduły i karty światłowodowe
Mufy i przełącznice Narzędzia i osprzęt Patchcordy
Pigtaile Splitery Spawanie
Sieci napowietrzne
Nasze produkty
CBF komplet SFP WDM 20km LC simplex z DDM (1310+1550)
CBF komplet SFP WDM 20km LC simplex z DDM (1310+1550)
68,50 PLN
Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK
Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK
11550,00 PLN
Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK
Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK
6600,00 PLN
Fibertechnic Ftech GW-04-DF GPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI AC
Fibertechnic Ftech GW-04-DF GPON ONU 4GE+2POTS+Dual-Band WIFI AC
195,00 PLN
Fibertechnic Ftech G-01 GPON ONU ONT 1GE + 1GPON SC/APC ROUTER/B
Fibertechnic Ftech G-01 GPON ONU ONT 1GE + 1GPON SC/APC ROUTER/B
58,00 PLN
CBF Moduł SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1310nm+1550 3km SC simplex DDM
CBF Moduł SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1310nm+1550 3km SC simplex DDM
63,00 PLN
CBF komplet SFP WDM 3km LC simplex z DDMI (1310+1550)
CBF komplet SFP WDM 3km LC simplex z DDMI (1310+1550)
62,00 PLN
Kabel światłowodowy microADSS LSOH 2J G.657A2
Kabel światłowodowy microADSS LSOH 2J G.657A2
1,60 PLN
Puszka zakończeniowa/abonencka FTB-02
Puszka zakończeniowa/abonencka FTB-02
3,99 PLN
1:8 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM
1:8 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM
15,85 PLN
1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M
1:8 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M
35,77 PLN
1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M
1:4 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M
28,00 PLN
1:32 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M
1:32 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1.5M
111,38 PLN
1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M
1:2 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M
23,58 PLN
1:2 PLC SPLITTER SC/APC BLOCK TYPE 900UM 1M
1:2 PLC SPLITTER SC/APC BLOCK TYPE 900UM 1M
22,31 PLN
1:16 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M
1:16 PLC SPLITTER SC/UPC 900UM 1.5M
63,41 PLN
ADAPTER SC/UPC DUPLEX
ADAPTER SC/UPC DUPLEX
1,75 PLN
1:8 PLC SPLITTER ABS MODULE 2.0MM 1.5M SC/APC
1:8 PLC SPLITTER ABS MODULE 2.0MM 1.5M SC/APC
47,50 PLN
1:4 SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM 1.5M
1:4 SPLITTER WITHOUT CONNECTOR 900UM 1.5M
14,00 PLN
1:16 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR BLOCK TYPE 900UM 1
1:16 PLC SPLITTER WITHOUT CONNECTOR BLOCK TYPE 900UM 1
25,20 PLN
HUAWEI HS8546V WIFI AC,4xGE,1xPOTS,2xUSB
HUAWEI HS8546V WIFI AC,4xGE,1xPOTS,2xUSB
164,00 PLN
Signal Fire AI-8 Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 + skrzy
Signal Fire AI-8 Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 + skrzy
5800,00 PLN
Moduł SFP RJ45 1.25G (1000BASE-T)
Moduł SFP RJ45 1.25G (1000BASE-T)
82,00 PLN
Klamra do taśmy stalowej 20MM
Klamra do taśmy stalowej 20MM
0,98 PLN
Kabel łatwego dostępu 24J G.657A2
Kabel łatwego dostępu 24J G.657A2
3,05 PLN
Chusteczki bezpyłowe
Chusteczki bezpyłowe
18,00 PLN
Kabel światłowodowy 24J
Kabel światłowodowy 24J
2,09 PLN
Kabel światłowodowy FTTH 1J
Kabel światłowodowy FTTH 1J
0,59 PLN
TP LINK TX-6610 1-portowy, gigabitowy terminal GPON
TP LINK TX-6610 1-portowy, gigabitowy terminal GPON
108,00 PLN
EXTRALINK JOWISZ ONU EPON 1GE
EXTRALINK JOWISZ ONU EPON 1GE
94,00 PLN
Wzmacniacz EDFA/pompa optyczna 26-40dBm 8-64 wyjść 1310/1490/155
Wzmacniacz EDFA/pompa optyczna 26-40dBm 8-64 wyjść 1310/1490/155
9500,00 PLN
TP-LINK MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet
TP-LINK MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet
111,00 PLN
ZTE 601 GPON v 6.0
ZTE 601 GPON v 6.0
91,00 PLN
Huawei ONT  HG8245 FE 4x10/100 (GPON)
Huawei ONT HG8245 FE 4x10/100 (GPON)
99,00 PLN
MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D  Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm
MikroTik wkładka SFP S+85DLC03D Dual, 10Gbps, MM LC, 850nm
160,00 PLN
ADAPTER  LC/APC  (SC DUPLEX MOUNT ) SM QUAD
ADAPTER LC/APC (SC DUPLEX MOUNT ) SM QUAD
11,11 PLN
ADAPTER  LC/APC  (SC MOUNT) SM DUPLEX
ADAPTER LC/APC (SC MOUNT) SM DUPLEX
4,00 PLN
ADAPTER  LC/UPC SM DUPLEX
ADAPTER LC/UPC SM DUPLEX
3,00 PLN
TP-Link MC112CS  Media konwerter WDM
TP-Link MC112CS Media konwerter WDM
99,00 PLN
TP-Link MC111CS Media konwerter WDM
TP-Link MC111CS Media konwerter WDM
99,00 PLN
CBF MODUŁ SFP 1.25Gbps SM 1310nm LC 10km DUPLEX DDMI
CBF MODUŁ SFP 1.25Gbps SM 1310nm LC 10km DUPLEX DDMI
37,50 PLN
MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D  Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm
MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm
59,90 PLN
Tplink Media konwerter Gb, Ethernet MC220L
Tplink Media konwerter Gb, Ethernet MC220L
69,00 PLN
TP-LINK MC100CM - 100 Mb/s, wielomodowy, SC, do 2 km
TP-LINK MC100CM - 100 Mb/s, wielomodowy, SC, do 2 km
87,00 PLN
Osłonki spawów 45mm 100szt.
Osłonki spawów 45mm 100szt.
16,50 PLN
Tplink obudowa do media konwerterów 14 slotów TL-MC1400
Tplink obudowa do media konwerterów 14 slotów TL-MC1400
609,00 PLN
ADAPTER SC/UPC SIMPLEX
ADAPTER SC/UPC SIMPLEX
1,10 PLN
Osłonki spawów 60mm 100szt.
Osłonki spawów 60mm 100szt.
16,50 PLN
Adapter MM SC/PC simplex
Adapter MM SC/PC simplex
1,60 PLN
Adapter SM SC/APC simplex
Adapter SM SC/APC simplex
1,50 PLN
Adapter SM SC/APC SIMPLEX bez uszu
Adapter SM SC/APC SIMPLEX bez uszu
1,50 PLN
Kabel światłowodowy wielotubowy 48J włoknowy [mb]
Kabel światłowodowy wielotubowy 48J włoknowy [mb]
2,96 PLN
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Kabel światłowodowy 24J
2.Puszka zakończeniowa/abonencka FTB-02
3.Adapter SM SC/APC simplex
4.Huawei ONT HG8245 FE 4x10/100 (GPON)
5.MikroTik wkładka SFP S-85DLC05D Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm
Promocje
MikroTik RouterBOARD LDF G-5acD
MikroTik RouterBOARD LDF G-5acD
151,00 PLN
146,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7g, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl