www.wirelesslan.pl » Sklep » Mimosa »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657
Pigtail SC/APC SM 0.9mm 1m G657
4,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
MIMOSA J-MOUNT 49,00 PLN
60,27 zł brutto
Tylko na zamówienie!

Pobierz opis w pliku PDF

Advanced J-Mount Pole. Our twist on the J Mount, giving an extra axis of rotation to align the C5 and keep it level to the horizon.

Więcej informacji o tym produkcie - zobacz jego stronę WWW.
Data dodania produktu do sklepu: 25/01/2017.
Wersja do druku
Aby dodać produkt do koszyka, musisz się Zalogować
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Strona Mimosa
Pozostałe produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowościach na MIMOSA J-MOUNT
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl