www.wirelesslan.pl » Sklep » Mikrotik »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Osłona RB WAP
Osłona RB WAP
49,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM S+31DLC10D 456,50 PLN
561,50 zł brutto
Tylko na zamówienie!

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz ratę kredytu ŻAGIEL

MikroTik S+31DLC10D wkładka SFP SM 10G ze złączem LC,1310nm aż do 10 km , współpracuje z CCR1036-8G-2S+ and CCR1036-8G-2S+EM.

Specyfikacja
Produkt S+31DLC10D
Przepływności 10G
Odległość 10km
Tryb
sM
Długość fali 1310nm
Złącze LC
Format SFP+


Data dodania produktu do sklepu: 29/11/2013.
Wersja do druku
Aby dodać produkt do koszyka, musisz się Zalogować
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Mikrotik
Pozostałe produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowościach na MikroTik wkładka SFP MODULE SM 10 KM S+31DLC10D
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl