www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » Kable 安iat這wodowe »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Akumulator MWS 12v/1,3Ah
Akumulator MWS 12v/1,3Ah
25,50 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
Kabel 豉twego dost瘼u 24J G.657A2 3,05 PLN
3,75 z brutto
Tylko na zam闚ienie!

Pobierz opis w pliku PDF

Kabel 豉twego dost瘼u 24J.
Sprzeda w odcinkach po 1000m.

FIBRE PROPERTIES


CHARACTERISTICS

UNIT

VALUE

ATTENUATION

@ 1310 nm

dB/ km

< 0.36

@ 1550 nm

dB/ km

< 0.22

PMD

dB(ps/km1/2)

< 0.2

CABLE CUT-OFF WAVELENGTH

nm

1260

ZERO-DISPERSION WAVELENGTH

nm

1300~1324

ZERO-DISPERSION SLOPE

dB(ps/km1/2)

< 0.092

CHROMATIC DISPERSION

@ 1285~1330 nm

ps/(nm^2.km)

< 3.5

@ 1550 nm

ps/(nm^2.km)

< 18.0

MODE FIELD DIAMETER

@ 1310 nm

um

9.3 + 0.5

CORE/CLAD CONCENTRICITY ERROR

um

< 0.6

CLADDING DIAMETER

um

125.0 + 1.0

CLADDING NON-CIRCULARITY

< 1.0 %

PRIMARY COATING DIAMETER

um

245 + 10

PROOF TEST LEVEL

kpsi

100, 1%

MECHANICAL & ENVIRONMENTAL PROPERTIES

CRUSH

Test method: IEC 60794-1-2 Method E3  

Applied load: 500 N/100mm

Acceptance Criteria

Duration of loading: 5 minutes

Attenuation increment: < 0.2 dB

INSTALLATION TEMPERATURE

-20蚓 to 70蚓

SERVICE TEMPERATURE

-20蚓 to 70蚓

STORAGE TEMPERATURE

-30蚓 to 70蚓

PHYSICAL & DIMENSIONS PROPERTIES

NO. OF FIBRES

24 C

TYPE OF FIBRE

HSCC-15-PAT001

COLOUR OF FIBRE

blue/ orange/ green/ brown/ grey/ white/ red/ black

yellow/ violet/ pink/ aqua/ black-blue/ black-orange

black-green/ black-brown/ black-grey/ black-white

black-red/ white-black/ black-yellow/ black-violet

 

black-pink/ black-aqua

PRIMARY COATING WITH COLOR LAYER

245 + 10 µm

TIGHT BUFFER

900 µm tight buffer fiber

REINFORCED STRENGTH MEMBER

KRP Rod

OUTER JACKET

LSZH

CABLE OUTER DIAMETER

10.5 + 0.5 nm

STANDARD LENGTH

2 km + 10 %

 

Data dodania produktu do sklepu: 04/11/2016.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Strona Inni
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na Kabel 豉twego dost瘼u 24J G.657A2
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl