www.wirelesslan.pl » Catalog » Mikrotikls » Ethernet Routers »
Categories
Cambium
Microprocessor controllers
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Brackets and masts
Mikrotikls
   Ethernet Routers
   Switches
   Wireless systems
   Wireless 802.1ac systems
   Wireless for home and office
   RouterBOARD
   Enclosures
   Interfaces
   Accessories, cover
   Antennas
   Licenses
MT/UBNT KITS
Devices 2,4GHz
Devices 5GHz
WLAN Platform
Microwave links
Antennas 2,4GHz
Antennas 5GHz
Antennas dual-band 2.5/5GHz
Anteny 868MHz and .....
LAN Network Structure
WLAN accessories
Switches, modems, powerline
Optical fiber
Software
Camera
VOIP
Green energy
Power
Digital TV
LED
TELTONIKA
Sale
Manufacturers
Information
Informatoion

Summary price list

Shipping & Returns

Cards payment

GRENKE-Leasing

Privacy Notice

Conditions of Use

Forum

Contact Us
What's New?
Fibertechnic Ftech G-01 GPON ONU ONT 1GE + 1GPON SC/APC ROUTER/B
Fibertechnic Ftech G-01 GPON ONU ONT 1GE + 1GPON SC/APC ROUTER/B
13.94EUR
Quick Find więcej
 
Use keywords to find the product you are looking for.
Advanced Search
Contact
Contact with us:

Sales departament
Sales departament
Technical/sales departament
Magazine
Service / Licence
Website
Skype wirelesslan.pl
Click to talk
MIKROTIK RB5009UG+S+IN ROUTER 7X GE, 1X 2.5GE, 1X SFP+ 162.20EUR
199,51EUR with VAT

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz ratę kredytu ŻAGIEL

MikroTik RB5009UG+S+IN to uniwersalny i wydajny router zamknięty w niewielkiej, metalowej obudowie. Został wyposażony w 7 gigabitowych portów Ethernet, 1 port 2.5G Ehternet oraz 1 slot SFP+ (10 Gb/s), dzięki czemu zapewnia kompatybilność z wieloma standardami i może być połączony na różne sposoby. Sercem routera jest procesor w architekturze ARM 64 bit posiadający 4 rdzenie o taktowaniu 1,4 GHz. Dzięki temu używając RB5009 możesz uzyskać bardzo duże przepustowości transmisji.

Uniwersalność routera podkreśla także ilość rodzajów zasilania - urządzenie możesz zasilać poprzez pasywne PoE, standardowe gniazdo DC lub terminal blokowy DC. Zakres napięcia wejściowego wynosi 24 - 57 V DC, a maksymalny pobór mocy zaledwie 20 W. Oferowany produkt doskonale sprawdzi się w zastosowaniach domowych oraz małych biurach. Dzięki dużej wydajności zapewni odpowiednią przepustowość oraz bardzo duże możliwości konfiguracji. Z drugiej strony dzięki niewielkim rozmiarom z powodzeniem może być używany przez operatorów w miejscach, w których liczy się każdy centymetr przestrzeni.

Najważniejsze cechy:

  • 7 gigabitowych portów Ethernet 10/100/1000 Mb/s;
  • 1 port 2.5G Ethernet;
  • 1 slot SFP+ (10 Gb/s);
  • 4 rdzeniowy procesor ARM 64 bit o taktowaniu 1,4 GHz;
  • 1 GB pamięci wbudowanej RAM DDR4;
  • port USB 3.0;
  • niewielkie rozmiary.

Specyfikacja:

RB5009UG+S+IN
Procesor 88F7040
Architektura ARM 64bit
Ilość rdzeni procesora 4
Taktowanie 1,4 GHz
Pamięć RAM 1 GB
Rodzaj pamięci RAM DDR4
Pamięć wbudowana 1 GB, NAND
Ilość gigabitowych portów Ethernet 7
Ilość portów 2.5G Ethernet 1
Ilość slotów SFP+ (10G) 1
Port USB 1 port USB 3.0 typ A
System operacyjny RouterOS Level 5
Switch chip 88E6393
Wymiary 220 x 125 x 22 mm
Dopuszczalna temperatura pracy Od -40 do 60 st. C
Zasilanie
Wejście PoE Standard 802.3af/at
Ilość wejść zasilanai 3
Zakres napięcia wejściowego 24 - 57 V DC
Nominalna moc zasilacza 24 V
Nominalny prąd zasilacza 1,5 A
Maksymalny pobór mocy bez wkładki 14 W
Maksymalny pobór mocy 20 W
Wydajność
Tryb Konfiguracja 1518 bajtów 512 bajtów 64 bajty
Bridging Brak 9852,5 Mb/s 811,3 kp/s 9558,9 Mb/s 2333,7 kp/s 3016,7 Mb/s 5545,3 kp/s
Bridging 25 bridge filter rules 9852,5 Mb/s 811,3 kp/s 6253,5 Mb/s 1526,7 kp/s 809,6 Mb/s 1488,2 kp/s
Routing Brak 9852,5 Mb/s 811,3 kp/s 9558,9 Mb/s 2333,7 kp/s 2337 Mb/s 4296 kp/s
Routing 25 simple queues 9852,5 Mb/s 811,3 kp/s 4041Mb/s 986,6 kp/s 544,6 Mb/s 1001,1 kp/s
Routing 25 ip filter rules 7479,1 Mb/s 615,9 kp/s 2557,1 Mb/s 624,3 kp/s 625,4 Mb/s 340,2 kp/s

This product was added to our catalog on 09/28/2021.
Print
Aby dodać produkt do koszyka, musisz się Zalogować
Log in
Click to log in

Jak dojechać?
Payment

We accept the payments cards and credit VISA and MasterCard



We accept the payments cards Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


We realize purchases in instalment system GrenkeLeasing
Manufacturer Info
Mikrotik
Other products
Notifications
NotificationsNotify me of updates to MIKROTIK RB5009UG+S+IN ROUTER 7X GE, 1X 2.5GE, 1X SFP+
Tell A Friend
 
Tell someone you know about this product.
Languages
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7g, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl