www.wirelesslan.pl » Sklep » Switche, modemy, powerline » Switche » Switche 16-portowe » T1700X-16TS
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
   Powerline transmitery
   Routery
   Modemy/Routery
   Karty sieciowe LAN
   Switche
     SFP
     Switche PoE
     Switche 5-portowe
     Switche 8-portowe
     Switche 16-portowe
     Switche 24-portowe
     Switche 48 portów
   Print/USB servery
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
EXTRALINK VICTOR FULL GIGABIT MANAGED POE SWITCH 8X 10/100/1000M
EXTRALINK VICTOR FULL GIGABIT MANAGED POE SWITCH 8X 10/100/1000M
535,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
T1700X-16TS 12x10GB 4xSFP+ RACK SMART
[T1700X-16TS]
3690,00 PLN
4538,70 zł brutto

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz ratę kredytu ŻAGIEL

Przełącznik Smart JetStream, 12 portów 10G*, 4 sloty SFP+
T1700X-16TS

  • 12 portów RJ-45 10GBase-T oraz 4 porty SFP+ 10G daje łącznie 320Gb/s przepustowości przełączania
  • Technologia 10GBase-T umożliwiają przejście na szybszą sieć Ethernet z wykorzystaniem istniejących połączeń CAT5e/CAT6 (do 55m) oraz CAT6!/CAT7 (do 100m)
  • Funkcja routingu statycznego warstwy 2+ pozwala na zwiększenie wydajności sieci
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające takie jak Wiązanie IP-MAC-Port, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm Control, DHCP Snooping, 802.1X, oraz uwierzytelnianie Radius
  • Obsługa IPv6, QoS oraz ACL
  • Funkcje SNMP, RMON oraz zarządzanie WEB/CLI zapewniają możliwość wygodnego zarządzania przełącznikiem
  • Funkcja Dual Firmware Image pozwalają na stabilną pracę routera i minimalne przerwy w działaniu sieci

*1G w trybie SFP


Funkcje przełącznika warstwy 2 i 2+

  • Link Aggregation Control Protocol (LACP)
  • Routing statyczny
  • STP/RSTP/MSTP
  • IGMP snooping
  • 802.1Q/MAC/Protocol VLAN

Funkcja Quality of Service

  • 8 kolejek priorytetowania
  • Obsługa standardu IEEE 802.1P/DSCP QoS
  • Ograniczenie prędkości
  • Voice VLAN

Strategie bezpieczeństwa

  • Wiązanie IP-MAC-Port
  • Listy kontroli dostępu (L2~L4 ACL)
  • Funkcja Storm Control
  • Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius
  • Ochrona przed atakami DoS
  • Zabezpieczenia portów
  • Szyfrowanie SSL oraz SSH
  • DHCP Snooping

Zarządzanie

  • Interfejs użytkownika dostępny poprzez przeglądarkę internetową
  • CLI przez Telnet
  • SNMP v1/v2c/v3
  • RMON (grupy 1,2,3,9)
  • Zarządzanie IPv6
  • Dual Image

CECHY SPRZĘTOWE


Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3 an,
IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty 12 portów RJ45 100/1000/10GBase-T
(autonegocjacja/auto MDI/MDIX)
4 sloty SFP+ 10G*

*1G w trybie SFP
Okablowanie sieciowe 100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
10GBase-T: Kabel UTP kat 5e, 6 (do 55m) lub wyższej (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
Bezwentylatorowy Nie, dwa wentylatory
Zasilanie 100-240V, 50/60Hz
Wymiary (S x G x W) 440 * 220 * 44 mm (17,3 * 8,7 * 1,73 cala)
Maks. zużycie energii 76,58W
WYDAJNOŚĆ
Wydajność przełączania Do 320Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów Do 238,1Mp/s dla pojedynczego przełącznika
Tablica adresów MAC 16K
Bufor pakietów 2MB
Ramki jumbo 9KB
Ilośc tras statycznych 32 IPv4
Ilość interfejsów z adresami IP 16
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 8 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
IPv6 QoS*
Voice VLAN
Funkcje L2 i L2+ Routing statyczny
DHCP Relay*
IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja portów - LACP (Do 14 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda)
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
LLDP, LLDP-MED*
Sieci VLAN Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)
MAC VLAN/Protocol VLAN
Private VLAN
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4) Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP
IPv6 ACL*
Bezpieczeństwo transmisji AAA*
Port Security
DHCP Snooping
Wiązanie IP-MAC-Port
ARP Inspection
Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius
SSH v1/v2
SSL v3/TLSv1
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Ochrona przed atakami DoS
IPv6 Podwójny stos IPv4/IPv6
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6
Zastosowania IPv6 Klient DHCPv6
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
Dual Image
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania T1700X-16TS
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7, Windows 8/8.1, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Data dodania produktu do sklepu: 09/08/2017.
Wersja do druku
Aby dodać produkt do koszyka, musisz się Zalogować
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
TP-Link
Strona TP-Link
Pozostałe produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowościach na T1700X-16TS 12x10GB 4xSFP+ RACK SMART
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl