www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » Konwertery »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Xiaomi PowerBank 2C 20000mAh 3 Generacji Quick Charge 3.0
Xiaomi PowerBank 2C 20000mAh 3 Generacji Quick Charge 3.0
99,00 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
TP-LINK MC110CS - 100 Mb/s jednomodowy SC 20km 93,00 PLN
114,39 z brutto

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz rat kredytu 涉GIEL

 Media konwerter MC110CS umo磧iwia zamian sygna逝 optycznego 100BASE-FX na sygna 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Pracuj帷 zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX wykorzystuje jednomodowy 鈍iat這w鏚 ze z陰czami SC. Konwerter MC110CS zgodnie ze specyfikacj d逝gofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybk pr璠ko嗆 przewodowej transmisji danych. Wysy豉 i odbiera dane na d逝go軼i fali 1310nm.

Konwerter mo瞠 pracowa jako urz康zenie wolnostoj帷e, lub by montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcj automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X) oraz automatycznej negocjacji szybko軼i po陰czenia w trybie pe軟ego dupleksu. Na przednim panelu znajduj si wska幡iki LED informuj帷e o statusie pracy urz康zenia. Konwerter MC110CS wykorzystuj帷 jednomodowy 鈍iat這w鏚 transmituje sygna optyczny na odleg這嗆 do 20 km.

  • Automatyczna negocjacja szybko軼i po陰czenia (10/100Mb/s) oraz automatyczne krosowanie przy陰czy na porcie TX
  • Prze陰czanie tryb闚 pe軟ego i p馧 dupleksu dla portu FX
  • Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizuj straty sygna逝 wynikaj帷e z b喚d闚 po陰cze
  • Zwi瘯szenie zasi璕u transmisji 鈍iat這wodowej do 20-60km
  • Diody LED informuj o aktywno軼i ruchu w sieci
  • Zasilacz zewn皻rzny
MEDIA KONWERTER I MODU
Standardy i protoko造 IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Transmisja w trybie pe軟ego i p馧 dupleksu na porcie FX
Kontrola przep造wu danych w trybie pe軟ego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przep造wu danych w trybie p馧 dupleksu (Backpressure)
Zwi瘯szenie zasi璕u transmisji 鈍iat這wodowej do 20km
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizuj straty sygna逝 wynikaj帷e z b喚d闚 po陰cze
Porty 1 port SC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
Kabel sieciowy 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX 安iat這w鏚 jednomodowy
Wska幡iki LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S脙舲) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewn皻rzny
Certyfikaty FCC, CE
字odowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotno嗆 powietrza: 10%~90%, niekondensuj帷a
Dopuszczalna wilgotno嗆 przechowywania: 5%~90%, niekondensuj帷a

Data dodania produktu do sklepu: 17/05/2012.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
TP-Link
Strona TP-Link
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na TP-LINK MC110CS - 100 Mb/s jednomodowy SC 20km
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl