www.wirelesslan.pl » Sklep » Akcesoria WLAN » UPS/Listwy »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urzadzenia AC
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny 868MHz i inne
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
   Serwis MT
   Narzedzia
   Obudowy zewnętrzne
   Konektory
   Złączki
   Kable koncentryczne
   Sprzęt pomiarowy
   UPS/Listwy
   Wzmacniacze i splitery
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Moduł CBF SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1550nm 3km LC simplex DDM
Moduł CBF SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1550nm 3km LC simplex DDM
37,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
UPS GT POWERbox UPS 850VA/480W 2x Schucko 245,00 PLN
301,35 zł brutto
Tylko na telefon!

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz ratę kredytu ŻAGIEL

GT POWERbox UPS  850VA/480W 2x Schucko
Moc

850VA / 510W

WEJŚCIE
Zakres napięcia

230V ±25%

Zakres częstotliwości

45Hz – 55Hz, 55Hz – 65Hz

WYJŚCIE
Napięcie

230VA ±10%

Częstotliwość (tryb bat.)

50Hz – 60Hz

Współczynnik mocy (PF)

0,6

SPRAWNOŚĆ
Tryb liniowy

>93%

 

 

BATERIE
Czas podtrzymania*

5 min

 

 

CZAS PRZEŁĄCZENIA

liniowy ↔ bateryjny

typowe 2ms

 

 

INTERFEJS
Wyświetlacz

LCD

 

 

 

 

GABARYTY
Wymiary

440 x 88 x 310

Waga z bateriami

8,85kg

INNE
Poziom hałasu

<45dB

Temperatura pracy

0°C – 40°C

  UPS 850va 

Tak

Data dodania produktu do sklepu: 27/01/2021.
Wersja do druku
Aby dodać produkt do koszyka, musisz się Zalogować
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Strona Inni
Pozostałe produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowościach na UPS GT POWERbox UPS 850VA/480W 2x Schucko
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7g, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl