www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » CATV nadajniki i odbiorniki opt. »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
MikroTik RouterBOARD LHG XL 2nD
MikroTik RouterBOARD LHG XL 2nD
178,50 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
FTTH CATV pasywny odbiornik optyczny WDM 1xRF 1xONU 47,00 PLN
57,81 z brutto

Pobierz opis w pliku PDF

Odbiornik optyczny CATV konwertuje fal d逝go軼i 1550nm na sygna RF.
Zawiera spliter rozdzielaj帷y fale o d逝go軼i 1310/1490nm od 1550nm.
Urz康zenie posiada wyj軼ie na terminal abonencki ONU.

Cechy:
- ma豉 t逝mienno嗆
- szeroki zakres odbioru mocy sygna逝 optycznego
- ma豉 t逝mienno嗆 na sygnale zwrotnym z terminalu abonenckiego ONU
- metalowa, solidna os這na
- wysoka moc wyj軼ia RF
- niskie zu篡cie energii

Specyfikacja:
- wej軼ie 1310/1490/1550nm
- wyj軼ie RF16dB x1
- wyj軼ie ONU (1310/1490nm) x1
- czu這嗆 wej軼ia 0-12dbm
- straty sygna逝 powrotnego >45dB
- z陰cza SC/APC&SC/PC
- straty wyj軼ia RF >16dB
- impedancja RF 75om

Parameters
1.Wavelength 1310&1490&1550nm
2.Input 0dbm~-12dbm(digital)
3.Optical Return loss >45db
4.Connector FC/APC&SC/APC
5.Frequency 40~860MHz
6.Flatness 1.5db@40~860MHz
7.RF output return loss ≥16dB
8.MGC adjust 0~18dB
9.Output level >50dbuv(-12dBm)
10.RF impedance 75Ω
11.CNR ≥51dB
12.CTB ≥65dB
13.CSO ≥62dB

Data dodania produktu do sklepu: 12/08/2011.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Strona Inni
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na FTTH CATV pasywny odbiornik optyczny WDM 1xRF 1xONU
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl