www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » Konwertery »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hap ac2
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hap ac2
193,50 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
TP-Link MC112CS Media konwerter WDM 117,00 PLN
143,91 z brutto

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz rat kredytu 涉GIEL

Media konwerter MC112CS umo磧iwia zamian sygna逝 optycznego 100BASE-FX na sygna 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzi瘯i wykorzystaniu technologii WDM urz康zenie zar闚no wysy豉 jak i odbiera dane na jednym w堯knie 鈍iat這wodowym. Pozwala to zaoszcz璠zi po這w koszt闚 przeznaczonych na okablowanie. Pracuj帷 zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy 鈍iat這w鏚 ze z陰czami SC. Zgodnie ze specyfikacj d逝gofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybk pr璠ko嗆 przewodowej transmisji danych. Urz康zenie wysy豉 sygna造 o d逝go軼i fali 1310nm, a odbiera o d逝go軼i fali 1550nm. W zwi您ku z tym, urz康zenie do kt鏎ego pod陰czony jest konwerter musi wysy豉 sygna造 o d逝go軼i fali 1550nm, natomiast odbiera o d逝go軼i fali 1310nm. Przyk豉dowym urz康zeniem TP-LINK wsp馧pracuj帷ym z konwerterem MC112CS jest konwerter MC111CS.

Konwerter MC112CS mo瞠 pracowa jako urz康zenie wolnostoj帷e, lub by montowane w szafie 19' TP-LINK. Psiada funkcj automatycznej negocjacji szybko軼i po陰cze i automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X).


MEDIA KONWERTER I MODU
Standardy i protoko造 IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Technologia WDM
Tryb pracy pe軟ego i p馧 dupleksu na porcie FX
Kontrola przep造wu danych w trybie pe軟ego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Kontrola przep造wu danych w trybie p馧 dupleksu (Backpressure)
Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizuj straty sygna逝 spowodowane b喚dami po陰cze
Zwi瘯szenie zasi璕u transmisji 鈍iat這wodowej do 20km
Porty 1 port SC 100M
1 port RJ45 100M (Auto MDI/MDIX)
D逝go嗆 fali 1310nm Tx/1550nm Rx
WDM TX 1310nm
WDM RX 1550nm
Kabel sieciowy 10BASE-T Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Kabel sieciowy 100BASE-FX 安iat這w鏚 jednomodowy
Wska幡iki LED PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
Wymiary (S脙舲) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewn皻rzny
Certyfikaty FCC, CE
字odowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotno嗆 powietrza: 10%~90%, niekondensuj帷a
Dopuszczalna wilgotno嗆 przechowywania: 5%~90%, niekondensuj帷a

Data dodania produktu do sklepu: 19/06/2013.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
TP-Link
Strona TP-Link
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na TP-Link MC112CS Media konwerter WDM
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl

1062 - Duplicate entry '666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d' for key 1

insert into sessions values ('666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d/name/tp-link_mc112cs__media_konwerter_wdm', '1531716637', 'SESSION_USER_AGENT|s:39:\"CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)\";SESSION_IP_ADDRESS|s:13:\"54.81.244.248\";cart|O:12:\"shoppingCart\":4:{s:8:\"contents\";a:0:{}s:5:\"total\";i:0;s:6:\"weight\";i:0;s:12:\"content_type\";b:0;}language|s:6:\"polish\";languages_id|s:1:\"2\";currency|s:3:\"PLN\";navigation|O:17:\"navigationHistory\":2:{s:4:\"path\";a:1:{i:0;a:4:{s:4:\"page\";s:16:\"product_info.php\";s:4:\"mode\";s:6:\"NONSSL\";s:3:\"get\";a:2:{s:6:\"osCsid\";s:74:\"666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d/name/tp-link_mc112cs__media_konwerter_wdm\";s:11:\"products_id\";s:4:\"2887\";}s:4:\"post\";a:0:{}}}s:8:\"snapshot\";a:0:{}}')

[TEP STOP]