www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » Konwertery »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 3GHz
Urz康zenia 5GHz
Urz康zenia 900MHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Tablety
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
KABEL DOMNET UTP KAT.5E PVC
KABEL DOMNET UTP KAT.5E PVC
202,50 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
TP-LINK MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet 143,00 PLN
175,89 z brutto

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz rat kredytu 涉GIEL

Media konwerter MC210CS umo磧iwia zamian sygna逝 optycznego 1000BASE-LX/LH na sygna przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracuj帷 zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-LX/LH wykorzystuje jednomodowy 鈍iat這w鏚 ze z陰czami SC. Konwerter MC210CS zgodnie ze specyfikacj d逝gofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybk pr璠ko嗆 przewodowej transmisji danych. Urz康zenie odbiera i wysy豉 sygna o d逝go軼i fali 1310nm.

Konwerter mo瞠 pracowa jako urz康zenie wolnostoj帷e, lub by montowane w szafie 19' TP-LINK. Port TX posiada funkcj automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajduj si wska幡iki LED informuj帷e o stanie pracy urz康zenia. Konwerter MC210CS wykorzystuj帷 jednomodowy 鈍iat這w鏚 transmituje sygna optyczny na odleg這嗆 do 15 km.
  • Praca w trybie pe軟ego dupleksu z pr璠ko軼i 1000Mb/s na obu portach: TX i FX
  • Funkcja automatycznego krosowania przy陰czy na porcie TX
  • Prze陰cznik na konwerterze umo磧iwia wyb鏎 trybu pracy na porcie FX: Force (z wymuszon pr璠ko軼i) lub Auto (automatyczny)
  • Zwi瘯szenie zasi璕u transmisji 鈍iat這wodowej do 15km
  • Diody LED informuj o aktywno軼i ruchu w sieci
  • Zasilacz zewn皻rzny
Standardy i protoko造 IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje Kontrola przep造wu danych w trybie pe軟ego dupleksu (standard IEEE 802.3x)
Zwi瘯szenie zasi璕u transmisji 鈍iat這wodowej do 15km
Porty 1 port SC/UPC 1000M
1 port RJ45 1000M (Auto MDI/MDIX)
D逝go嗆 fali 1310nm
Kabel sieciowy 1000BASE-FX 安iat這w鏚 jednomodowy
Kabel sieciowy 1000BASE-T Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Wska幡iki diod PWR, LINK, RX
Wymiary (S脙舲) 94,5*73,0*27,0 mm (3,7*2,9*1,1 cali)
Zasilanie Zasilacz zewn皻rzny
Maksymalny pob鏎 mocy 5,5W
Certyfikaty FCC, CE, RoHS
字odowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotno嗆 powietrza: 10%~90%, niekondensuj帷a
Dopuszczalna wilgotno嗆 przechowywania: 5%~90%, niekondensuj帷a

Data dodania produktu do sklepu: 24/10/2015.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
TP-Link
Strona TP-Link
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na TP-LINK MC210CS Media konwerter Gb, Ethernet
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl