www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » ZTE, inni »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hap ac2
MikroTik RouterBOARD D52G 5HacD2HnD TC hap ac2
193,50 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
NETIS GP8501GP 1-Portowy Terminal GPON Fast Ethernet Plus 1 POT 269,00 PLN
330,87 z brutto

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz rat kredytu 涉GIEL

  • Zgodne z ITU-T G.984.2 CLASS B+.
  • Do 1.25Gbps wysy豉nia i 2.5Gbps pobierania.
  • Maksymalny dystans do 20Km.
  • Obs逝guje SIP i protok馧 g這sowy H.248.
  • Obs逝ga wielu tryb闚 mapowania.
  • IGMP V2&V3 Snooping, IGMP proxy.
  • Obs逝ga filtrowania VLAN i transparentnych transmisji VLAN,
    agregacji VLAN N:1 i t逝maczenia VLAN 1:1.
  • Lokalne zarz康zanie przez sieciowe GUI i efektywne zdalne zarz康zanie.
  • 1 port SC/APC GPON, 1 port tel. RJ11, 1* 10/100/1000Mbps
    automatycznie nawi您uj帷e po陰czenie i auto-MDI/MDIX porty RJ45 LAN.
Sprz皻
Interfejs 1 Port SC/APC GPON
1 Port RJ11 Telefon.
1 Automatycznie nawi您uj帷e po陰czenie i MDI/MDIX porty RJ45 LAN 10/100/1000Mbps
Tempo Danych Wysy豉nie 1.25Gbps
Pobieranie 2.5Gbps
Dystans 0-20KM
Centralna D逝g嗆 Fali Tx: 1310 nm
Rx: 1490 nm
Tempo Wygasania > 10 dB
Optyczna Moc Optyczna moc Tx 0.5~5.0dBm
Maksymalna moc optyczna -8 dBm
Czu這嗆 odbioru -27dBm
Dioda PWR, RUN, LOS, PON, LAN, PHONE
Guzik W陰cznik / Wy陰cznik, Ustawienia domy郵ne
Adapter DC 12V/1A
Zu篡cie Mocy <12W (MAX)
Dimensions (L x W x H ) 145 x 90 x 28 mm
Weight 139g
Oprogramowanie
Standard ITU-T G.984.2 CLASS B+ IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T,  IEEE 802.1p, IEEE 802.1q
GPON Tryb enkapsulacji GEM
8 T-CONT z maks. 32 portami GEM
Mapowanie portu GEM do T-CONT
Wiele tryb闚 mapowania
--Mapowanie od portu VLAN do GEM
--Mapowanie od portu PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet do GEM
--Mapowanie od portu VLAN+PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+VLAN do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+VLAN+PRI do GEM
--Mapowanie od IPToS do portu GEM
Dynamiczna dystrybucja przepustowo軼i (DBA)
Funkcja naprawiania b喚d闚 (FEC) podczas pobierania i wysy豉nia.
Wbudowane OAM, fizyczna warstwa OAM (PLOAM) i OMCL
Zaawansowany standard szyfrowania 128-bitowy dla pobierania.
Tryby uwierzytelniania has豉, SN i SN+Has豉
Deaktywacja/Aktywacja i ponowna rejestracja na ONT
Test zap皻lania oparty na porcie GEM
Multicast Snooping IGMP V2&V3
IGMP proxy
Bridge WAN Multicast
Do 255 grup Multicast
VLAN transformuje protok馧 wysy豉nia pakietu multicastu
Osobne porty GEM dla pobierania strumieni us逝g multicastu i pakiet闚 sygna這wych IGMP
Transformacja, transparentna transmisja i usuwanie pobierania multicastu VLAN
Filtrowanie pobieranych pakiet闚 multicast
Filtrowanie multicastu i wysy豉nie oparte o adres MAC
Uwierzytelnianie oparte na porcie GEM
Szybkie wyj軼ie
Ethernet Tryb Mostka
R璚zne ustawienie do 10/100/1000Mbit/s
R璚zne ustawienie do p馧dupleksu lub pe軟ego dupleksu
Szybko嗆 wysy豉nia i pobierania oparte o port Ethernet z dok豉dno軼i 65Kbit/s
PAUZA Kontroli przep造wu danych (IEEE 802.3 Anneks 31B)
Ramka Ethernet do 2000 bit闚
Filtrowanie VLAN i transparentna transmisja VLAN
Agregacja VLAN N:1 i t逝maczenia VLAN 1:1
Kolejka priorytetu IEE 802.1p
G這s SIP i H.248 *
(* Po zmianie standard闚, zapisz ustawienia i zresetuj. Ustawienia zostan zastosowane.)
Konserwacja Monitoring mocy optycznej
Konfiguracja us逝g lokalnych, zapytania i aktualizacja oprogramowania na stronie Web
Zdalne zarz康zanie przy u篡ciu zgodnego ze standardami interfejsu OMCI, zdefiniowanego przez ITU-T G.988
Zapytania o optyczny przeka幡ik ONT
Raport z alarmu Dying Gasp po wy陰czeniu ONT
OMCI Zarz康zanie konfiguracj OMCI (w tym port GEM, T-CONT, CAR i VLAN)
Zarz康zanie zapytaniami OMCI (w tym informacje o urz康zeniu i statusie portu Ethernet)
Alarm i synchronizacja alarmu OMCI
Statystyki wydajno軼i OMCI
Zabezpieczenia Filtrowanie adres闚 MAC
Inne
字odowisko Temperatura Operacyjna: 0℃~40℃(32℉~104℉)
Temperatura Przechowania: -40℃~70℃(-40℉~158℉)
Wilgotno嗆 Operacyjna: 5%~90% bez kondensacji
Wilgotno嗆 Przechowania: 5%~95% bez kondensacji
Opakowanie 1  EP8501GP
1 Zasilacz 12V/1A  
1 Kabel Ethernet
1 * Kabel telefoniczny RJ11
1 Kr鏒ka instrukcja obs逝gi
 
 
 
 
 
 

Data dodania produktu do sklepu: 29/01/2016.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Strona NETIS
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na NETIS GP8501GP 1-Portowy Terminal GPON Fast Ethernet Plus 1 POT
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl

1062 - Duplicate entry '666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d' for key 1

insert into sessions values ('666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d/name/netis_gp8501gp_1-portowy_terminal_gpon_fast_ethernet_plus_1_pot', '1531717243', 'SESSION_USER_AGENT|s:39:\"CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)\";SESSION_IP_ADDRESS|s:13:\"54.81.244.248\";cart|O:12:\"shoppingCart\":4:{s:8:\"contents\";a:0:{}s:5:\"total\";i:0;s:6:\"weight\";i:0;s:12:\"content_type\";b:0;}language|s:6:\"polish\";languages_id|s:1:\"2\";currency|s:3:\"PLN\";navigation|O:17:\"navigationHistory\":2:{s:4:\"path\";a:1:{i:0;a:4:{s:4:\"page\";s:16:\"product_info.php\";s:4:\"mode\";s:6:\"NONSSL\";s:3:\"get\";a:2:{s:6:\"osCsid\";s:101:\"666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d/name/netis_gp8501gp_1-portowy_terminal_gpon_fast_ethernet_plus_1_pot\";s:11:\"products_id\";s:4:\"3572\";}s:4:\"post\";a:0:{}}}s:8:\"snapshot\";a:0:{}}')

[TEP STOP]