www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » ZTE, inni »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Czujnik BME280  temperatury wilgotno軼i ci郾ienia do Arduino
Czujnik BME280 temperatury wilgotno軼i ci郾ienia do Arduino
31,71 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
NETIS GP8502P 2-Portowy Terminal GPON Fast Ethernet Plus 1 POT 290,00 PLN
356,70 z brutto

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz rat kredytu 涉GIEL

  • Zgodne z ITU-T G.984.2 CLASS B+.
  • Do 1.25Gbps wysy豉nia i 2.5Gbps pobierania.
  • Maksymalny dystans do 20Km.
  • Obs逝guje SIP i protok馧 g這sowy H.248.
  • Obs逝ga wielu tryb闚 mapowania.
  • IGMP V2&V3 Snooping, IGMP proxy.
  • Obs逝ga filtrowania VLAN i transparentnych transmisji VLAN,
    agregacji VLAN N:1 i VLAN 1:1 translation.
  • Lokalne zarz康zanie przez sieciowe GUI i efektywne zdalne zarz康zanie.
  • 1 port SC/APC GPON, 1 port telefoniczny RJ11, 2 automatyczne nawi您uj帷e po陰czenie i auto-MDI/MDIX porty LAN RJ45
Sprz皻
Interfejs 1 Port SC/APC GPON
1 Port telefoniczny RJ11.
2 Automatycznie nawi您uj帷e po陰czenie i MDI/MDIX 10/100Mbps porty LAN RJ45
Tempo Danych Wysy豉nie: do 1.25Gbps
Pobieranie: do 2.5Gbps
Dystans 0-20KM
Centralna D逝g嗆 Fali Tx: 1310 nm
Rx: 1490 nm
Tempo Wygasania > 10 dB
Optyczna Moc Optyczna moc Tx 0.5~5.0dBm
Maksymalna moc optyczna -8 dBm
Czu這嗆 odbioru -27dBm
Dioda PWR, LOS, PON, LAN1, LAN2, PHONE
Guzik W陰cznik / Wy陰cznik, Ustawienia fabryczne
Adapter DC 12V/1A
Zu篡cie Mocy <12W (MAX)
Dimensions (L x W x H ) 145 x 90 x 28 mm
Oprogramowanie
Standard ITU-T G.984.2 CLASS B+ IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q
GPON Tryb enkapsulacji GEM
8 T-CONT z maks. 32 portami GEM
Mapowanie portu GEM do T-CONT
Wiele tryb闚 mapowania:
--Mapowanie od portu VLAN do GEM
--Mapowanie od portu PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet do GEM
--Mapowanie od portu VLAN+PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+VLAN do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+PRI do GEM
--Mapowanie od portu Ethernet+VLAN+PRI do GEM
--Mapowanie od IPToS do portu GEM
Dynamiczna dystrybucja przepustowo軼i (DBA)
Funkcja naprawiania b喚d闚 (FEC) w pobieraniu i wysy豉niu.
Wbudowane OAM, fizyczna warstwa OAM (PLOAM) i OMCL
Zaawansowany standard szyfrowania 128-bitowy pobierania.
Tryby uwierzytelniania has豉, SN i SN+Has豉
Deaktywacja/Aktywacja i ponowna rejestracja na ONT
Test zap皻lania oparty na porcie GEM
Wysy豉nie Grupowe
IGMP V2&V3 Snooping,
IGMP proxy,
Bridge WAN multicast,
Do 255 grup multicastu,
VLAN transformuje protok馧 pakietu wysy豉nia multicastu,
Osobne porty GEM dla pobierania multicastu i pakiet闚 sygna這wych IGMP
Transformacja, transparentna transmisja i usuwanie wysy豉nia grupowego VLAN
Filtrowanie pobieranych pakiet闚
Filtrowanie multicastu oparte na przekierowaniu MAC
Uwierzytelnianie oparte na porcie GEM
Szybkie Wy軼ie (Fast Leave)
Ethernet Tryb mostka
R璚zne ustawienie do 10/100Mbit/s
R璚zne ustawienie do p馧dupleksu lub pe軟ego dupleksu
Limit wysy豉nia i pobierania oparte o port Ethernet z dok豉dno軼i 64kbit/s
PAUZA Kontroli przep造wu danych (IEEE 802.3 Annex 31B)
Ramka Ethernet do 2000 bit闚
Filtrowanie VLAN i transparentna transmisja VLAN
Agregacja VLAN N:1 i VLAN 1:1 translation
Kolejka priorytetu IEE 802.1p
G這s SIP i H.248 *
(* Po zmianie standard闚, zapisz ustawienia i zresetuj. Ustawienia zostan zastosowane.)
Konserwacja Monitoring mocy optycznej
Konfiguracja us逝g lokalnych, zapytania i ulepszenia oprogramowania na stronie Web
Zdalne zarz康zanie przy u篡ciu zgodnego ze standardami interfejsu OMCI, zdefiniowanego przez ITU-T G.988
Pytania o optyczny przeka幡ik ONT
Raport z alarmu Dying Gasp po wy陰czeniu ONT
OMCI Zarz康zanie konfiguracj OMCI (w tym port GEM, T-CONT, CAR i VLAN)
Zarz康zanie zapytaniami OMCI (w tym informacje o urz康zeniu i statusie port闚 Ethernet)
Alarm i synchronizacja alarmu OMCI
Statystyki wydajno軼i OMCI
Zabezpieczenia Filtrowanie adres闚 MAC
Inne
字odowisko Temperatura pracy: 0℃~40℃(32℉~104℉)
Temperatura przechowania: -40℃~70℃(-40℉~158℉)
Wilgotno嗆 podczas pracy: 5%~90% bez kondensacji
Wilgotno嗆 przechowania: 5%~95% bez kondensacji
Opakowanie 1  GP8502P
1 Zasilacz 12V/1A
1 Kabel Ethernet
1 Port telefoniczny RJ11.
1 Kr鏒ka instrukcja obs逝gi

Data dodania produktu do sklepu: 29/01/2016.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Strona NETIS
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na NETIS GP8502P 2-Portowy Terminal GPON Fast Ethernet Plus 1 POT
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl

1062 - Duplicate entry '666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d' for key 1

insert into sessions values ('666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d/name/netis_gp8502p_2-portowy_terminal_gpon_fast_ethernet_plus_1_pot', '1524347280', 'SESSION_USER_AGENT|s:39:\"CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)\";SESSION_IP_ADDRESS|s:10:\"54.80.8.44\";cart|O:12:\"shoppingCart\":4:{s:8:\"contents\";a:0:{}s:5:\"total\";i:0;s:6:\"weight\";i:0;s:12:\"content_type\";b:0;}language|s:6:\"polish\";languages_id|s:1:\"2\";currency|s:3:\"PLN\";navigation|O:17:\"navigationHistory\":2:{s:4:\"path\";a:1:{i:0;a:4:{s:4:\"page\";s:16:\"product_info.php\";s:4:\"mode\";s:6:\"NONSSL\";s:3:\"get\";a:2:{s:6:\"osCsid\";s:100:\"666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d/name/netis_gp8502p_2-portowy_terminal_gpon_fast_ethernet_plus_1_pot\";s:11:\"products_id\";s:4:\"3574\";}s:4:\"post\";a:0:{}}}s:8:\"snapshot\";a:0:{}}')

[TEP STOP]