www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » CATV nadajniki i odbiorniki opt. »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
UBIQUITI EDGEMAX ER-6P
UBIQUITI EDGEMAX ER-6P
799,00 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
Wzmacniacz EDFA/pompa optyczna 26-40dBm 8-64 wyj嗆 1310/1490/155 9500,00 PLN
11685,00 z brutto
Tylko na zam闚ienie!

Pobierz opis w pliku PDF Oblicz rat kredytu 涉GIEL

Wysokiej klasy pompa optyczna optyczna ze wzmacniaczem 1550nm (1540-1560nm), wyposa穎na w splitery umo磧iwiaj帷e transmisj 1310/1490/1550 na jednym w堯knie.
Podw鎩ne zasilanie, snmp. wy鈍ietlacz z parametrami i alarmami.
Od 8 do 64 wyj嗆. Moc w zale積o軼i od wersji od 400 do 10000mw (ca趾owita).

Block Diagram of integrated CWDM
 
 
Product series
Model
Total output power
No. of out ports
Output power/port
Connector
dBm
mW
dBm
OPA-1550W-26A-08
≥26
400
8
≥15.0
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-27A-08
≥27
500
8
≥16.0
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-28A-08
≥28
630
8
≥17.0
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-29A-08
≥29
800
8
≥18.0
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-30B-08
≥30
1000
8
≥19.0
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-30B-16
16
≥15.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-31B-08
≥31
1260
8
≥20.0
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-31B-16
16
≥16.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-31B-32
32
≥13.0
LC/APC
OPA-1550W-32B-08
≥32
1580
8
≥21.0
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-32B-16
16
≥17.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-32B-32
32
≥14.0
LC/APC
OPA-1550W-33B-08
≥33
2000
8
≥22.0
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-33B-16
16
≥18.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-33B-32
32
≥15.0
LC/APC
OPA-1550W-34B-16
≥34
2510
16
≥19.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-34B-32
32
≥16.5
LC/APC
OPA-1550W-35B-16
≥35
3160
16
≥20.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-35B-32
32
≥17.0
LC/APC
OPA-1550W-36B-16
≥36
4000
16
≥21.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-36B-32
32
≥18.0
LC/APC
OPA-1550W-37B-16
≥37
5000
16
≥22.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-37B-32
32
≥19.0
LC/APC
OPA-1550W-38B-16
≥38
6300
16
≥23.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-38B-32
32
≥20.0
LC/APC
OPA-1550W-39B-16
≥39
8000
16
≥24.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-39B-32
32
≥21.0
LC/APC
OPA-1550W-40B-16
≥40
10000
16
≥25.5
SC/APC, LC/APC
OPA-1550W-40B-32
32
≥22.0
SC/APC,



Data dodania produktu do sklepu: 29/04/2016.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Strona Inni
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na Wzmacniacz EDFA/pompa optyczna 26-40dBm 8-64 wyj嗆 1310/1490/155
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl

1062 - Duplicate entry '09938a3c0ddc5a8d17032fb30abdcd9c' for key 1

insert into sessions values ('09938a3c0ddc5a8d17032fb30abdcd9c/name/wzmacniacz_edfa-pompa_optyczna_26-40dbm_8-64_wyjsc_1310-1490-155', '1527345261', 'SESSION_USER_AGENT|s:39:\"CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)\";SESSION_IP_ADDRESS|s:13:\"54.159.85.193\";cart|O:12:\"shoppingCart\":4:{s:8:\"contents\";a:0:{}s:5:\"total\";i:0;s:6:\"weight\";i:0;s:12:\"content_type\";b:0;}language|s:6:\"polish\";languages_id|s:1:\"2\";currency|s:3:\"PLN\";navigation|O:17:\"navigationHistory\":2:{s:4:\"path\";a:1:{i:0;a:4:{s:4:\"page\";s:16:\"product_info.php\";s:4:\"mode\";s:6:\"NONSSL\";s:3:\"get\";a:2:{s:6:\"osCsid\";s:102:\"09938a3c0ddc5a8d17032fb30abdcd9c/name/wzmacniacz_edfa-pompa_optyczna_26-40dbm_8-64_wyjsc_1310-1490-155\";s:11:\"products_id\";s:4:\"3712\";}s:4:\"post\";a:0:{}}}s:8:\"snapshot\";a:0:{}}')

[TEP STOP]