www.wirelesslan.pl » Sklep » 安iat這wody » Splitery »
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urz康zenia 2,4GHz
Urz康zenia 3GHz
Urz康zenia 5GHz
Urz康zenia 900MHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
安iat這wody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery 鈍iat這wodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable 安iat這wodowe
   Modu造 i karty 鈍iat這wodowe
   Mufy i prze陰cznice
   Narz璠zia i osprz皻
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
O鈍ietlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Tablety
疾glarstwo
Wyprzeda
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysy趾i

P豉tno軼i kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatno軼i

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
MikroTik Woobm-USB
MikroTik Woobm-USB
39,50 PLN
Wyszukiwarka wi璚ej
 
U篡j s堯w kluczowych aby znale潭 produkt, kt鏎ego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dzia handlowy
Dzia handlowy
Dzia handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/p豉tno軼i
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawia
1:8 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M 34,21 PLN
42,08 z brutto

Pobierz opis w pliku PDF

Opis produktu

Splitter optyczny s逝膨cy do podzia逝 mocy optycznej na 8 symetrycznych tor闚. Splitter charakteryzuje si stabiln prac w zakresie pasma od 1260 - 1650 nm. Rozmiary pozwalaj na instalacj splittera w prze陰cznikach optycznych.

Wykonany jest w technologii PLC (ang. Planar Wave Circuit) co pozwala na symetryczny podzia mocy optycznej. Ka盥e w堯kno ma d逝go嗆 1m i jest zako鎍zone z陰czami SC/APC

Parametry techniczne:

Model

1x8

Typ w堯kna

G.657.A

Z陰cza

SC/APC

D逝go嗆 fali

1260nm~1650nm

Maksymalne straty wtr帷eniowe (dB)

?10.5

Maksymalna nier闚nomierno嗆 podzia逝 (dB)

?0.8

Maksymalna strata zale積a od d逝go嗆i fali (dB)

?0.8

Minimalne straty odbiciowe (dB)

?50

Dane techniczne
  • Liczba ko鎍闚ek: 1x8
  • Z陰cza: SC/APC
  • Technologia: PLC
  • 字ednica kabla: 0,9mm
  • D逝go嗆: 1m

Data dodania produktu do sklepu: 02/10/2017.
Wersja do druku
Aby doda produkt do koszyka, musisz si Zalogowa
Zaloguj
Kliknij, aby si zalogowa

Jak dojecha?
P豉tno軼i

Akceptujemy karty p豉tnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy p豉tno軼i kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt 畝giel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Producent
Strona Inni
Pozosta貫 produkty
Powiadomienia
PowiadomieniaPowiadom mnie o nowo軼iach na 1:8 PLC SPLITTER SC/APC 900UM 1M
Powiadom
 
Powiadom swoich znajomych o tym produkcie.
J瞛yki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpocz璚ia rokowa (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zam闚ie z wa積ych powod闚 ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. 疾romskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl

1062 - Duplicate entry '666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d' for key 1

insert into sessions values ('666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d/name/1:8_plc_splitter_sc-apc_900um_1m', '1516637204', 'SESSION_USER_AGENT|s:39:\"CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)\";SESSION_IP_ADDRESS|s:10:\"54.234.0.2\";cart|O:12:\"shoppingCart\":4:{s:8:\"contents\";a:0:{}s:5:\"total\";i:0;s:6:\"weight\";i:0;s:12:\"content_type\";b:0;}language|s:6:\"polish\";languages_id|s:1:\"2\";currency|s:3:\"PLN\";navigation|O:17:\"navigationHistory\":2:{s:4:\"path\";a:1:{i:0;a:4:{s:4:\"page\";s:16:\"product_info.php\";s:4:\"mode\";s:6:\"NONSSL\";s:3:\"get\";a:2:{s:6:\"osCsid\";s:70:\"666c847e892dc5fb09429a69fcc3e67d/name/1:8_plc_splitter_sc-apc_900um_1m\";s:11:\"products_id\";s:4:\"4200\";}s:4:\"post\";a:0:{}}}s:8:\"snapshot\";a:0:{}}')

[TEP STOP]