www.wirelesslan.pl » Sklep » Nowe produkty
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urzadzenia AC
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
CBF Moduł SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1550nm 3km SC simplex DDM
CBF Moduł SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1550nm 3km SC simplex DDM
36,50 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
Nowe produkty Nowe produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 10 (z 895 nowych produktów) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Nakładka tHAT TR Nakładka tHAT TR
Data dodania: Thursday 21 May, 2020
Producent: ATS/TINYCONTROL

Cena: 31,00 PLN
Włóż do koszyka
Nakładka tHAT IDC10 Nakładka tHAT IDC10
Data dodania: Thursday 21 May, 2020
Producent: ATS/TINYCONTROL

Cena: 31,00 PLN
Włóż do koszyka
Ubiquiti airFiber 60 z radiem backup 5 GHz, 1 Gb/s Ubiquiti airFiber 60 z radiem backup 5 GHz, 1 Gb/s
Data dodania: Wednesday 20 May, 2020
Producent: Ubiquiti Networks

Cena: 1399,00 PLN
Włóż do koszyka
Ubiquiti UBB zestaw 60GHz Ubiquiti UBB zestaw 60GHz
Data dodania: Monday 18 May, 2020
Producent: Ubiquiti Networks

Cena: 1999,00 PLN
Włóż do koszyka
CBF komplet SFP WDM 3km LC simplex z DDMI CBF komplet SFP WDM 3km LC simplex z DDMI
Data dodania: Monday 18 May, 2020
Producent: Cyberbajt

Cena: 62,00 PLN
Włóż do koszyka
CBF Moduł SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1550nm 3km SC simplex DDM CBF Moduł SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1550nm 3km SC simplex DDM
Data dodania: Monday 18 May, 2020
Producent: Cyberbajt

Cena: 36,50 PLN
Włóż do koszyka
CBF Moduł SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1310nm 3km SC simplex DDM CBF Moduł SFP WDM 1,25Gb SM Tx=1310nm 3km SC simplex DDM
Data dodania: Monday 18 May, 2020
Producent: Cyberbajt

Cena: 35,00 PLN
Włóż do koszyka
TENDA AC 8  Dwupasmowy Router AC1200 TENDA AC 8 Dwupasmowy Router AC1200
Data dodania: Thursday 14 May, 2020
Producent: TENDA

Cena: 102,00 PLN
Włóż do koszyka
Patchcord UTP kat.5e, 1m czarny Patchcord UTP kat.5e, 1m czarny
Data dodania: Wednesday 11 March, 2020
Producent: A-LAN Technologie

Cena: 2,20 PLN
Włóż do koszyka
Patchcord UTP Kategorii 5e 3m czarny Patchcord UTP Kategorii 5e 3m czarny
Data dodania: Wednesday 11 March, 2020
Producent:

Cena: 3,20 PLN
Włóż do koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 10 (z 895 nowych produktów) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Adapter PoE para - injektor i spliter
2.NanoStation LOCO M5
3.Zasilacz impulsowy 24V-1A POE z LED
4.AntenaBOX 5GHz/PA19 pod płytę RB411/RB711ufl
5.TPlink-WR841N Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s
Promocje
AirMax Dual Omni 2G13
AirMax Dual Omni 2G13
795,00 PLN
790,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7g, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl