www.wirelesslan.pl » Sklep » Nowe produkty
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urzadzenia AC
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny 868MHz i inne
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Routerboard RB5009UG+S+IN ROUTER 7X GE, 1X 2.5GE, 1X SFP+
Routerboard RB5009UG+S+IN ROUTER 7X GE, 1X 2.5GE, 1X SFP+
675,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
Nowe produkty Nowe produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 10 (z 881 nowych produktów) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Ubiquiti Quick-Mount uchwyt do montażu CPE UQ-QUICK-MOUNT Ubiquiti Quick-Mount uchwyt do montażu CPE UQ-QUICK-MOUNT
Data dodania: Friday 03 December, 2021
Producent: Ubiquiti Networks

Cena: 99,00 PLN
Włóż do koszyka
TP-LINK TL-LS1008 switch 8xRJ45 10/100 TP-LINK TL-LS1008 switch 8xRJ45 10/100
Data dodania: Thursday 02 December, 2021
Producent: TP-Link

Cena: 42,00 PLN
Włóż do koszyka
CBF komplet SFP WDM 20km LC simplex z DDM (1310+1550) CBF komplet SFP WDM 20km LC simplex z DDM (1310+1550)
Data dodania: Tuesday 09 November, 2021
Producent: Cyberbajt

Cena: 68,50 PLN
Włóż do koszyka
Routerboard RB5009UG+S+IN ROUTER 7X GE, 1X 2.5GE, 1X SFP+ Routerboard RB5009UG+S+IN ROUTER 7X GE, 1X 2.5GE, 1X SFP+
Data dodania: Tuesday 28 September, 2021
Producent: Mikrotik

Cena: 675,00 PLN
Włóż do koszyka
UPS REBEL model Micropower 600 ( offline, 600VA / 360W , 230 V , UPS REBEL model Micropower 600 ( offline, 600VA / 360W , 230 V ,
Data dodania: Thursday 26 August, 2021
Producent: Inni

Cena: 256,00 PLN
Włóż do koszyka
Pigtail MM LC 2 m Pigtail MM LC 2 m
Data dodania: Thursday 22 July, 2021
Producent: Cyberbajt

Cena: 3,99 PLN
Włóż do koszyka
TP-LINK TL-SF1005P  (4xPOE) TP-LINK TL-SF1005P (4xPOE)
Data dodania: Tuesday 13 July, 2021
Producent: TP-Link

Cena: 119,00 PLN
Włóż do koszyka
TENDA F6 TENDA F6
Data dodania: Friday 25 June, 2021
Producent: TENDA

Cena: 49,50 PLN
Włóż do koszyka
Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK Fibertechnic OLT GPON FD1616S-B0 16xSFP C++ 2x10GBIT 8x1G UPLINK
Data dodania: Friday 25 June, 2021
Producent: Cyberteam

Cena: 11550,00 PLN
Włóż do koszyka
Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK Fibertechnic OLT GPON FD1608S-B0 8xSFP C++ 2x10GBIT 4x1G UPLINK
Data dodania: Friday 25 June, 2021
Producent: Cyberteam

Cena: 6600,00 PLN
Włóż do koszyka
Wyświetlono rekordy od 1 do 10 (z 881 nowych produktów) Stron:  1  2  3  4  5 ...  [Następna >>] 
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Adapter PoE para - injektor i spliter
2.NanoStation LOCO M5
3.Zasilacz impulsowy 24V-1A POE z LED
4.AntenaBOX 5GHz/PA19 pod płytę RB411/RB711ufl
5.TPlink-WR841N Bezprzewodowy router, standard N, 300Mb/s
Promocje
Zasilacz impulsowy 18V/1A
Zasilacz impulsowy 18V/1A
19,00 PLN
11,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7g, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl