www.wirelesslan.pl » Sklep » Światłowody » Pigtaile
Kategorie
Cambium
Kontrolery mikroprocesorowe
Mimosa
Tinycontrol
Ubiquiti
Mikrotik
Uchwyty
Zestawy WISP
Urządzenia 2,4GHz
Urządzenia 5GHz
Platformy WLAN
Radiolinie
Anteny 2,4GHz
Anteny 5GHz
Anteny dwuzakresowe 2.4/5GHz
Sieci strukturalne LAN
Skrzynki/szafy i akcesoria
Akcesoria WLAN
Switche, modemy, powerline
Światłowody
   Konwertery
   Spawarki
   ZTE, inni
   Adaptery światłowodowe
   Huawei
   CATV nadajniki i odbiorniki opt.
   Kable Światłowodowe
   Moduły i karty światłowodowe
   Mufy i przełącznice
   Narzędzia i osprzęt
   Patchcordy
   Pigtaile
   Splitery
   Spawanie
   Sieci napowietrzne
Software
Kamery
VOIP
Zielona energia
Zasilanie
Telewizja cyfrowa DVB-T
Oświetlenie LED
TELTONIKA
IPTV
Żeglarstwo
Wyprzedaż
Producenci
Informacje
O sklepie

Cennik zbiorczy

Zasady wysyłki

Płatności kartami

GRENKE-Leasing

Polityka prywatności

Regulamin sklepu

Forum dyskusyjne

Kontakt
Co nowego?
Ubiquiti UVC-G3 MICRO FHD
Ubiquiti UVC-G3 MICRO FHD
650,00 PLN
Wyszukiwarka więcej
 
Użyj słów kluczowych aby znaleźć produkt, którego szukasz.
Zaawansowane wyszukiwanie
Kontakt
Kontakt z nami:

Dział handlowy
Dział handlowy
Dział handl./techn.
Magazyn/sklep
Serwis / licencje
Faktury/płatności
Skype wirelesslan.pl
Kliknij, aby porozmawiać
 Produkty
Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 produktów) Stron:  1 
    Producent+   Nazwa produktu   Cena   Dostępność 
 12-Kolorowe PIGTAILE SC/UPC   Inni   12-Kolorowe PIGTAILE SC/UPC   36,95 PLN  Mała ilość
 Pigtail  SM LC/APC 1 m      Pigtail SM LC/APC 1 m   6,50 PLN  Średnia ilość
 Pigtail  SM SC/APC 1 m G.652D      Pigtail SM SC/APC 1 m G.652D   5,55 PLN  Duża ilość
 Pigtail  SM SC/APC 2 m      Pigtail SM SC/APC 2 m   3,53 PLN  Średnia ilość
 Pigtail  SM SC/UPC 1 m      Pigtail SM SC/UPC 1 m   5,55 PLN  Duża ilość
 Pigtail  SM SC/UPC 2M      Pigtail SM SC/UPC 2M   3,10 PLN  Średnia ilość
 Pigtail  SM SC/UPC 3 m      Pigtail SM SC/UPC 3 m   7,50 PLN  Mała ilość
 Pigtail SC/PC 900UM 1.5M G657A EASY-STRIP   Inni   Pigtail SC/PC 900UM 1.5M G657A EASY-STRIP   3,50 PLN  Mała ilość
 Pigtail SM SC/APC 1m G.657      Pigtail SM SC/APC 1m G.657   3,40 PLN  Duża ilość
Wyświetlono rekordy od 1 do 9 (z 9 produktów) Stron:  1 
Zaloguj
Kliknij, aby się zalogować

Jak dojechać?
Płatności

Akceptujemy karty płatnicze i kredytowe VISA oraz MasterCard



Akceptujemy płatności kartami Maestro



Realizujemy zakupy w systemie eKredyt Żagiel


Realizujemy zakupy w systemie GrenkeLeasing
Bestsellery
1.Pigtail SM SC/APC 1m G.657
2.Pigtail SM SC/APC 2 m
3.Pigtail SM SC/UPC 2M
4.Pigtail SM SC/UPC 1 m
5.Pigtail SM LC/APC 1 m
Promocje
MikroTik RouterBOARD LDF G-5acD
MikroTik RouterBOARD LDF G-5acD
151,00 PLN
146,00 PLN
Języki
Polski English
Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.). Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.
Konsorcjum ATS, 26-600 Radom, ul. Żeromskiego 75 / 208, tel. +48 48 383 00 30, email: sklep@wirelesslan.pl